Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Most akkor elvileg nem lehet...

Most akkor elvileg nem lehet szaporítós állatot árulni magánszemélyként? De akkor miért...?

Figyelt kérdés
A facebookon is van olyan opció, hogy jelenteni lehet, ha valaki állatot árul magánszemélyként, mégis, hiába jelentgetem, azt írják vissza, hogy nem ütközött a hirdetés semmilyen alapelvükbe. Akkor most mi van?

2023. jún. 9. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Örökbeadni lehet.

Kennelként hirdetni lehet.


Ha úgy van megfogalmazva, hogy térítés nélkül (nem szerepel benne összeg, eladás stb.) akkor nem ütközik a szabályzatba.

2023. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha nem szerepel ár, de egyértelmű, hogy eladásról van szó, és a kommentek 90%-a az, hogy "ára?", a posztoló válasza rá pedig az, hogy "írom privátban", akkor az ugyanúgy elfogadható, hiszen nincs kitöltve az ár rubrika/nincs a bejegyzésben az ár?

Elkeserítő, hogy így kb ugyanúgy hirdetik a szaporítós állatokat :(

2023. jún. 9. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:

az "ára?" kommentekre pedig már szokott ugrani a rendszer.


az "úgy van megfogalmazva" pedig elég tág, nem mindent tud megérteni az algoritmus, úgy ahogy azt mi tesszük

2023. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"az "ára?" kommentekre pedig már szokott ugrani a rendszer."


Akkor ilyen esetben a kommentet kellene jelenteni, vagy ugyanúgy a bejegyzést?


De amúgy mielőtt valaki azzal jönne, hogy de minek, mert úgy is el tudják majd adni a szaporítottakat... Ja. Tudom. Sajnos.

2023. jún. 10. 09:21
 5/5 anonim ***** válasza:
"Akkor ilyen esetben a kommentet kellene jelenteni, vagy ugyanúgy a bejegyzést?" ennyire sajnos nem tudom... Nem szoktam jelenteni a hirdetéseket, de elviekben erre is kéne hogy érzékeny legyen a rendszer.
2023. jún. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!