Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen plussz termékeket...

Milyen plussz termékeket tartottok otthon ami a macskának szükséges lehet?

Figyelt kérdés

Gondolok itt például macskafűre macskaalom illatosítóra stb.


Még friss cica gazdi vagyok és próbálom felszerelkezni magam


2023. jún. 24. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Játék, hely ahol tud bújkálni. Nálunk a legnagyobb pénzkidobás a fekhelyek voltak, egyik sem használja. Alomnál szánj rá időt (és pénzt) és többet is próbálj ki. Pl a mieink csak a bentonit alapút(remélem jól írtam 😃) szeretik, a többibe nem voltak hajlandók belemenni. Plusz legyen olyan amit tud kaparni, az is macska vállogatja, nálunk a kemény dolgokat kerülik, a karton kaparók és a szőnyeg jött be nekik
2023. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kitana. ***** válasza:
100%

Fésűt, meg van két macskamentával tölthető kis plüssjátéka, egyikbe se töltöttem mentát már évek óta szerintem, de az egyikkel egész gyakran játszik, a másikat leszarja. Van egy filter Tiktokon, ami _elvileg_ azt mutatja, hogyan látnak a macskák, lehet azért játszik a sárga színűvel, mert az feltűnőbb lehet neki :D A másik barna.

Régen vettem még neki macskabútort, egyéb játékokat, de semmi nem érdekli, a bútort elajándékoztam, az egyik ilyen tollas rúd is hever valahol elveszve, az sem izgatta nagyon. Cipőfűzőt szoktam neki hajigálni, ha látom, hogy aktív kedvében van.

2023. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Műanyag zacskók.


Költözés közel voltunk, pakoltuk ki a másik szobát, és mint kiderült, néhai tulajdonosa, apám nevelőapjának volt néhány műanyag zacsija a szekrényben, fiókban, tartva benne valamit vagy csak tartalékban. Hát azok a földön kötöttek ki. Teljesen megőrült, úgy élvezte. Hempergett, elbújt, össze-vissza ment. Nagyon cuki volt. :D


Tényleg vagy száz féle játékot hoztam már haza, de amivel a legjobban eljátszott... egy kiesett kövecske az alomból. Pofozgatta, játszott, jól elvolt, de az egér, a gumilabda, csörgős labda, a műanyag, a puha a minden nemlétező tököm labda és sok másik nem labda nem kellett őfelségének.

2023. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5%
Egy rabszolgahajcsár-robot, ami emlékeztet, hogy a cicust kell szolgálnod életed minden percében.
2023. jún. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!