Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki az a nő a terraplázás képeken?

Ki az a nő a terraplázás képeken?

Figyelt kérdés

Elég sok terraplaza facebook oldalra feltöltött képen szerepel egy viszonylag dagi, vörös hajú, kerek arcú, piercinges nő. Vagy egy boát szorongat, vagy valami más állatot. Pár hetente megjelenik a képe az idővonalomon.

Ki ez? Valami állattenyésztő? Rendezvény szervező?

Fura hogy ennyit fotózzák. Csak azért érdekel, mert gyakran feldobja a facebook


[link]

(mivel nyilvános oldal, kép, gondolom belinkelhetem)


2023. jún. 25. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ufff creepy stalker
2023. jún. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, és nem leszbikus. Nem tetszik ez a nő, nem vagyok stalker. Mint írtam csak úgy megjelenik az idővonalamon a képe. Követem az oldalt, és évek óta látom a fejét. Irritáló a látványa.

Kíváncsi lettem ki a fene ez (nem a neve érdekelt, hanem hogy ki ő; tenyésztő, szervező vagy valami hasonló fontos személy), hogy minden eseményen fotózzák.

Ha valakit folyamatosan a képedbe tolnak, akkor gondolom benned is felmerül a kérdés hogy ki a f4sz ez?

2023. jún. 26. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!