Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatokat el lehet temetni...

Állatokat el lehet temetni kriptába?

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Humán temetőbe nem hiszem, hogy engedik.
2023. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmiféle engedéllyel sem?
2023. júl. 31. 18:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze ha kérnénk…
2023. júl. 31. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

pénz kérdése...


ha valamiért olyan fontos lenne nekem, akkor én elhamvasztatnám és odaraknám a sírhoz, mint egy random gyertyát, koszorút, szobrocskát vagy kimennék kertészkedni és elásnám az úrnát, esetleg ültetnék rá valamit...

2023. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
Hivatalosan nem lehet humán temetőbe állatot temetni, de a 4-esnek igaza van, senki se fog azzal foglalkozni egy temetőben, hogy a sírra ültetett virág alá stikában eltemeti valaki egy állatka urnáját. Családi kriptába meg szerintem csak simán oda lehet tenni. De csak hamvasztott állatot tudok elképzelni, egy nagy halott német juhászt már kevésbé.
2023. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Otthon akkora kriptát emelhetsz neki a kertben (amekkorát az építési hatóság megenged).
2023. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Persze el lehet,én nekem màr egy egész istálló el van temetve te szerencsétlen
2023. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit akarsz eltemetni és mlyen kriptába?
2023. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!