Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat ürüléke? A...

Milyen állat ürüléke? A lakásban találtam. KÉP

Figyelt kérdés

Ma a lakásban találtam az egyik szobában bent, a párkányon, 2-3 napja pedig szintén ugyanazon a párkányon ugyanabban a szobában szobában, de a szoba másik sarkában a párkányon.


Illetve itt a szúnyoghálón belül is találtam ebből az ürülékből.


[link]

[link]



Az ablakokat éjszakára bukóra mindig nyitva hagyjuk, de reggel fél órára kb teljesen tárva nyitva vannak. Olyankor néha nem vagyunk otthon, sétálunk. Közvetlenül egy park mellett vagyunk a 4 emeleten, sáskák, poloskák gyakran bejönnek, madarak néha nekirepülnek az ablaknak.


2023. aug. 23. 09:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%

Denevéré nagyobb, és ahogy más írta, orsósabb, csavartabb.

Ez egér. Amúgy nekem van ismerősöm 10. emeleti panellakásban, és simán feljutnak. A függőleges sima falon is képesek felmászni.

2023. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Akkor ha egér valszeg nem a lakásban él, hanem néha feljon? Mert csak a párkányon láttam pár nap eltéréssel, pont ugyanott, máshol nem, és nincs rágva semmi.
2023. aug. 23. 11:40
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A párkányon belülről találtad? Ha igen, meg kéne nézni bútorok tetején meg bútorok mögött, hogy találsz-e máshol is ürüléket. Ha nem, akkor valószínűleg nincs a lakásban.
2023. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
17%
Oroszlán
2023. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Fejlemények: a lakásban máshol nem találtam hasonló ürüléket, bár csak felületesen néztem.


Az ürülék koncentráltan a az ablak tok, szunyogháló környékén van, közvetlen a redőny alatt. Szétmorzsoltam a kakit és könnyen porzik, foszlik, ami denevérre utal.


Szintén denevérre utal, hogy: rovar lábat találtam a kakiban.

2023. aug. 23. 13:02
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Denevér, én a 3.kerületben lakom, rengeteg denevér között, laktak az erkélyen a sarokban is. Ugyanilyen ürüléket takarítottam utánuk. 🙂
2023. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Denevér, hiába lettem lepontozva. (9.)

Nem is értem ezt az oldalt sokszor..., nem mintha érdekelne, csak most baromi meleg van. Ha láttam kirepülni akkor láttam, az ürülék pont ilyen volt, azóta nincs. A RAID szagát nem szerették, nem jöttek vissza azóta. Nem a denevéreket fújtam le nyilván okoskáim...

4-ken lakom egér nehezen.

2023. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez bizony kisegér lesz. Ha csak nem szökött meg valaki hörcsöge, de az idáig nem mászik fel a párkányra szerintem.

Találhatott arra ételt, vagy azon az úton jön be ahol az ürülék van.

2023. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az egér is eszik rovarokat. Mindent megesznek, és bárhol ki-be tudnak bújni ahol a fejük befér. Nem nagyobbak egy gyufásdoboználm
2023. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ahogy már fentebb is írtam, denevér.
2023. aug. 28. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!