Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a szúnyogok létjogosultsága...

Mi a szúnyogok létjogosultsága? Ha megértem mivégre teremtette őket a Teremtő, nem fognak ennyire csipkedni? Mi tanulnivaló van a szúnyogok viselkedéséből? Miért szívják a véremet? Mit vétettem? Mire akarják felhívni a figyelmemet?

Figyelt kérdés

2023. aug. 23. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
A kakaófa beporzását úgy tudom kizárólag egy szúnyogféle végzi. Tehát nem létezne például csoki. 😊
2023. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Létezésükkel hozzájárulnak az élővilág sokféleségéhez, ami fontos az ökológiai egyensúly megtartásához.

Az Úr amúgy biztosan azt szeretné, ha türelmet és kitartást tanulnál a segítségükkel. A korai üldözött keresztények az arénák oroszlánjainak karmai között is megtartották mély hitüket. Örvendezz, hogy neked csak szúnyogok jutottak! Halleluja!

2023. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
A szúnyogok DNS lopó CIA titkosügynökök 🤣
2023. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tényleg szúnyogok végzik a kakaófa beporzását, legalább hat ilyen szúnyogfaj létezik, most utánaolvastam.

Ez rendben van, így eggyel jobban szeretem őket, csak annyi a baj, hogy itt nincsenek kakaófák, tehát ezzel az erővel szúnyogoknak se kellene lenniük.


Akkor nyilván itt jön be a kettes válaszoló által írt biodiverzitás. Ezzel is minden rendben van, alapvetően imádom az állatokat és a sokszínűségüket. Aztán meg a szúnyogok nyilván táplálékul is szolgálnak bizonyos fajok számára, ez azóta jutott eszembe, tehát a létjogosultságuk kipipálódott, még egy plusz pont a szúnyogoknak.

Ugyan türelmes és kitartó embernek tartom magam, de mindig van hová fejlődni, úgyhogy ez a része is tetszik, köszönöm.


Szóval a segítségetekkel 3 jó pontot kaptak a szúnyogok, jobban is érzem magam. Szerintetek ezentúl kevesebb támadást kapok a részükről, hogy egy kicsit jobban szeretem őket?


#3

Egyébként Bill Gates már jópár évvel ezelőtt bemutatott úgynevezett biorobot szúnyogokat, amelyeket információszerzésre fejlesztettek.

Nemrég meg láttam olyan videót, amelyben elfogtak egy szúnyogot, felhajtották a szárnyait, és a testén számítógéppel írt betű és számsor volt látható... de ebbe nem akarok most belemenni.

2023. aug. 23. 19:56
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Egy csomó madárfaj kipusztulna, éhenhalnának
2023. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Sok minden egyéb fajnak táplálékul szolgál, pl a denevéreknek. A denevérek meg cukik.
2023. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
89%

Szóval isten inkább egy kártevőt teremtett, mint egy olyan fajt ami nem szívja más lények vérét?


Érdekes.

2023. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Grimfox ***** válasza:
87%

A létezés nem jog. Ha egy élőlény létezik, akkor biztosra veheted, hogy a létezése szükséges. A szúnyogok-minden szúnyogé-lárvái a halaknak, és más, vízben élő állatnak biztosít táplálékot. A kifejlett állat más rovarokat, ízeltlábúakat, és magasabb rendű állatokat táplál. A parazitizmusával pedig részt vesz a gyenge egyedek kiszelektálásában a populációból. Egy erős állat kibírja, még ha rengeteg szúnyog szívja is a vérét. Egy gyenge állat anémiás lesz, arról nem is beszélve, hogy a vakaródzás miatt kisebesedik, ez pedig tovább gyengíti. Idővel vagy ragadozók, vagy betegség áldozatává válik.

Nincs benne olyan tanító potenciál, mint amire kérdeztél. A szúnyog maximum arra hívja fel a figyelmed, hogy van tartósabb vízfelület a közelben, és hogy nyitva hagytad az ablakot.

2023. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Hat mondjuk Google, biológia és társai jó dolgok tudnak lenni.


De azért hogy ha már a humanoid csajok nem csípnek, rájuk tavasztól őszig számíthatsz! És gratiszkent meg is szivogatnak a perverzek!!!

2023. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Valóban, az is a szúnyogok hasznosságát bizonyítja, hogy szerepük van a természetes szelekcióban. Még egy jó pont.


Ok, ha nem is szerettem beléjük annyira, mint szeretem a többi állatot, mindenképpen nagyobb megértéssel vagyok feléjük, hogy ezeket az infókat tudatosítottam.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy most hogy más energiákkal viszonyulok hozzájuk, kevesebbszer csípnek-e meg.

2023. aug. 23. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!