Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van a családban egy macska,...

Van a családban egy macska, kinti benti és mindig csak nálam akar aludni hogy szoktassam máshova?

Figyelt kérdés

Ha csak benti lenne akkor lehetne neki csinálni egy más helyet amit megszokna és mindig ott akarna aludni?

Konkrétan bejön az én szobámba és elalszik valahol és utána mindig felmegy az ágyra, engem zavar én nem tudok macskával aludni, meg hát kinti benti értitek. A házba simán aludhatna, van kanapé, szék, minden amit akar, párna is, sőt szüleim szobájába is aludhatna. Miért pont mindig ezt akarja?

Ha arrébb teszem vagy mondjuk a kanapéra nem marad ott...


2023. szept. 1. 03:43
 1/3 legion ***** válasza:
66%
Szerintem orulj neki,hogy a macska lat benned valamit,es a tarsasagod keresi.
2023. szept. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeret téged és az illatod is.. Az én macskám is egyből a szobámba jön ha beengedjük.
2023. szept. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is szeretem és napközben egész nap itt is lehetne, csak nem tudok vele aludni.
2023. szept. 1. 13:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!