Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Bontatlan macskaalomban lehet...

Bontatlan macskaalomban lehet egér?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy bontatlan macskaalmot és folyamatosan zörgő hangot ad ki mintha lenne benne valami. Nincs kirágva sehol. Ha egér lenne nem pusztult volna el a szállitás alatt ha ráesik a macskaalom ahogy rázkódik?
2023. szept. 8. 12:03
 1/7 Hovarju ***** válasza:
97%

Én inkább valami bogárra gondolnék. De óvatosan bontsd ki és nézd meg.

Ird majd meg mi volt. Én is kíváncsi vagyok.

2023. szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nekem molylepke volt már benne 😐 Mármint kifejlett, élő. De az nem nagyon zörög, a bogár valószínűbb.
2023. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer virágföldet vettem, 20 literes kiszerelést, és mindig hallottam, ahogy mocorog benne valami. Aztán kibontottam, és volt benne vagy 50 giliszta. Keresztül-kasul mászkáltak az addigra giliszta metropolisszá alakított alagútrendszerükben. Tiszta nyirkos volt az egész föld. Nem tudom, hogy kerültek oda bele ennyi giliszta, nekem úgy tűnt, ott szaporodtak el, de pláne, hogy került ennyi víz a csomagolásba. De ilyen anomáliák előfordulnak.
2023. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kibontottam nem tudom mi lehetett mert nem találtam benne semit, pedig át is öntöttem egy nagy műanyag dobozba…
2023. szept. 8. 13:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedig még a macska is figyelte bontatlanul mi lehet az…
2023. szept. 8. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A műanyag zacskó magától is ad ki zörgő hangot, még ha egy gyenge légfuvallat éri, akkor is.
2023. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kirágta magát valahol mielőtt kibontottad. A bogár is tud olyat. 😨
2023. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!