Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Baj ha a cicámmal velem alszik?

Baj ha a cicámmal velem alszik?

Figyelt kérdés

Szóval mostmár hideg van, nem szeretném hogy a kiscicám megfázzon.Ezért bent van a házban.Engem szeret a legjobban és a szobámba jön be.És olyan kis szeretetre éhes hogy felugrik az ágyra hogy simogassam már.Ha nem nyúlok hozzá elkezd piszkálni bújni hogy na simogassam.És elalszik.Egyszerűen olyan mint egy kisbaba.Kis édes.nagyon szeretem!

Na de picit félek hogy ebből lehet valami bajom NEKEM!


2010. okt. 17. 10:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam a kérdést!

*Baj ha a cicám velem alszik?*

2010. okt. 17. 10:52
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Szia:)

Szerintem nem lesz bajod ha a cicád veled alszik:)

Az enyém is bent szokott velem aludni,mindig bújik!:)

Max annyi lesz a cicával,hogy beszokik hozzád:)

2010. okt. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Semmi bajod nem lesz tőle.
2010. okt. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

hát. szerintem ez kicsit gusztustalan.:S

mert hozzánk is bejárkál a kiscicánk, de azért vele aludni. most gondolj bele, a macska ugy tisztálkodik h nyalja magát..:S és a s*ggét is nyalogatja, utána saját magát, te meg befexel mellé:S:S

2010. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

ne hallgass az utolsóra, semmi gusztustaln nincs benne, nyugodtan aludj csak a cicával! Én is imádom amikor a macsekom velem alszik, mindig bújik, úgy alszik, hogy hozzámérhessen, azzal meg se elégszik ha csak az ágy végébe van! Tévét nézni is együtt szoktunK:) örülj neki, hogy ennyire szeret a cicusod.

(ha féregtlenítés, bolhaírtás meg volt, akkor semmi bajod nem lehet ebből, ha meg nem még, akkor irány az állatorvos)

2010. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

11:01-es vagyok.

én csak véleményt mondtam,

de azt csinálsz amit szeretnél(:

2010. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
64%
Szerintem semmi baj vele, én is együtt aludtam vele ,amikor még kicsi volt ,még most is néha ,mert mindig mellém fekszik tök ,mind1 ,hogy hányszor próbáltam lerakni ,mindig mellém fekszik :)
2010. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát, én 11:01-essel értek egyet, én is aludtam már macskákkal, nem lett tőle bajom, néha belefér, de szerintem az állatoknak megvan a helyük, az pedig nem a te ágyad. Nem gusztustalan, de egy állat higiéniája össze sem hasonlítható az emberével. Nem szerencsés oda szokatni, telis tele-lesz az ágyad szőrrel, súlyos szemgyulladást kaphatsz. Szeresd, de tudd, hogy ő egy állat.
2010. okt. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

ugyan, a legtöbb macskatartó együtt alszik a macskájával. ha bevallja, ha nem... :)

sőt, a kiskutyások is.

ráadásul a macska a legtisztább állat.

2010. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Nyugodtan aludj vele :)

Ha kijárós, két dolgot tarts be: rendszeres féreghajtás (kb 3 havonta) és oltás veszettség ellen, mert sosem lehet tudni.

(ez a két betegség van, ami emberre is veszélyes és a macskáktól lehet elkapni)


Én néha egy kis nedves törölközővel meg is törölgettem a cicámat amikor bejött, ha épp nagyon koszos lett, mert persze előbb mindig felugrott a takarómra, jól összekoszolta és csak utána mosta magát tisztára XD

2010. okt. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!