Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a legkamusabb állat?

Melyik a legkamusabb állat?

Figyelt kérdés

Van olyan állat, amelyiket mindenki szeret, édesnek tart meg minden, és ti titkon féltek tőle, vagy nem szeretitek?

Nekem a pillangó, jajjjjjj milyen szép, mondják a legtöbben, pedig szerintem szörnyen ijesztő, egyáltalán nem szimpatikus állat. Oké, a szárnya szép, és ez megtéveszthet sokakat. Teljesen para, hogy ovis, sőt bölcsis csoportokat neveznek el egy ilyen rémről, meg felteszik játékra/ruhára/hajcsattra, meg mesék szólnak róla, aztán az szerencsétlen, megvezetett, jóhiszemű gyerek, ha észrevesz egyet a kertben, vagy ligetben, vagy bárhol, és meg akarja nézni, még jó, ha szívrohamot nem kap, mert közelről ijesztő. Jobb esetben szülő közelében történik az ilyesmi, bele se gondolok mi lenne, ha épp nincs ott senki.



2023. okt. 9. 18:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem, nem ijesztő a pillangó. Érdekesek és szépek.
2023. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Galamb.
2023. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk az pl vicces, hogy a gyerekeknek az van tanítva, hogy a maci milyen cuki, közben meg egy rohadt veszélyes, hatalmas vadállat.
2023. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Thunderfairy ***** válasza:
91%
Nagyon szépek a pillangok és a lepkék. Nem tudom mi lehet olyan ijesztő rajta.
2023. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Katica 😀 mindenki cukinak tartja, gyerekek imádják közbe meg egy vérengző ragadozó
2023. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Pont a “maci”ra gondoltam énis :D

De nekem a békák azis inkább a nagy dög varangyok és a gonosz szemük miatt szeretem a békákt de a gonoszságot làtom a szemülben mindig :D nameg a másik a csiga..amióta fejbúbon csapott a nagygereblyével azóta minden tiszteletem a csigáké…

Pázsitot csináltam és láttam egy csigàt a kedvenc cserepesem mellett… akkoriban jobban szerettem a növényeimet mint a csigákat..kihúztam a betonra gereblye megfordít hogy a nyelével kimúlasztom 1pillanat sajnálat

Gereblye feje a fejemfölött magasbaemeltem hogy minden haragommal lesújtok…és a gereblye rövidebb volt mint én…

A csiga felett 3-5cm re megált a gereblye és úgy fejbecsaptam magamat hogy megtàntorodtam…attol a pillanattol kezdve én eggyetlen csigát nembántok

Mélyen tisztelemőket

2023. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel érdemes lenne pszichológus segítségét kéred.
2023. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

1-es: lehet, hogy neked nem ijesztő, de nekem igenis az. Sikítok, ha meglátom közelről a kis testét, főleg, ha még repkedni is kezd ez a szörnyeteg. A szárnya szép, ezt elismerem. De a törzse hátborzongató.

És rettentő buta állat. Sose bántanám, de megmenteni szinte lehetetlen. Nemrég berepült a házba, itt macskák laknak, muszáj volt kimergetni, hogy elkerülje a kínhalált. Kitártam ajtót, ablakot, és alig találta meg a kiutat. Már rovarnál ezt nem tapasztaltam. Köztük is különbséget lehet tenni intellektuális képességeik alapján. Sajnos a pillangó alul marad legtöbb hasonló társával szemben, úgy értem pl pók, hangya, darázs, légy stb, egész Bogyó és Babóca stáb

2023. okt. 9. 19:45
 9/22 A kérdező kommentje:
2: galamb, már a tekintetétől is a hideg ráz! És egyszer a kontyomnak repült egy a Borároson
2023. okt. 9. 19:47
 10/22 A kérdező kommentje:
7: oh, ez még semmi, van egy csomó bajom még, pl a romlott ételek, kukacok, na ezektől egyenesen rettegek. Komolyan mondom, hogy előbb kidobom az egész dobozt, mint hogy kiszedjem belőle a romlott ételt. Sajnos gyakran előfordul, hogy elfelejtem a kajákat, mert figyelemzavarom van sajnos, és ennek része, h kb elfelejted ami nincs a szemed előtt, mintha nem is létezne. Elég, ha hátrább kerül a polcon, és napok, sőt, minek hazudni, hetek múlva akadok rá. Vannak más furaságok is bennem, amik nem ilyen fóbia szerűek, hanem tök mások, de azt hagyjuk inkább, mert ha elkezdem mondani, sose lesz vége, és nagyon idegesítő leszek
2023. okt. 9. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!