Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kutya való tapasztalatl...

Milyen kutya való tapasztalatlan kutyatartónak?

Figyelt kérdés

Gondolkodom rajta hogy örökbefogadjak menhelyről. Kicsit viszont félek hogy nem lennék jó gazda mert nem vagyok elég határozott pl.


Ha örökbefogadnák milyen kutyát javasolnátok nekem? (nem fajtára gondolok)


2023. okt. 10. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Legjobb, ha az adott menhellyel beszélsz erről. Tisztában kell hogy legyenek az adott kutyák természetéről, így megmutatják azokat, akik könnyebben kezelhetőek és közülük választhatsz.
2023. okt. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Elsö körben inkább azt a kérdést teddfel,hogy mindent tudok biztosítani egy kutyának amit igényelhet?

És ezekhez igazitsd a kutyát,majd a fajtát.


Szóval kertes ház. Vagy panel?

2023. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Én ezt olyan butaságnak tartom, hogy első kutyának ez meg ez nem való. Miért? Ha valaki 10 évig tartott palotapincsit, akkor azzal felkészült egy malinoisra?


Kezdő kutyásnak alap a kutyaovi, kutyasuli, vásárlás előtt meg tájékozódni kell az adott fajta igényeiről, és összevetni azzal, hogy én mit tudok neki nyújtani, és ez összhangban van -e.

2023. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem kertesben laksz, akkor első körben menj le két héten keresztül, hétvégén is, napi 3x-5x sétálni mindig ugyanabban az időben. Az első séta legyen legkésőbb reggel 6-kor, az utolsó 22-23 óra között. Ha zokszó nélkül bírod, egyszer sem csalsz, hétvégén sem, utána kezdj kutyát keresni. Ja, nekem nincs kutyám, én elbuktam ezen a teszten.
2023. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
A menhelyeken tudni fogják, melyik kutya való neked. Tőlük kérj tanácsot.
2023. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Aranyhal.
2023. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idősebb kutya legyen, ne kölyökkutya. Olyan 5-6 éves körüli.
2023. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!