Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha egy állatorvos bunkó,...

Ha egy állatorvos bunkó, annak mi tulajdonképpen a célja a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Nem kevés rendelőben jártam már, szinte kivétel nélkül: kedves, segítőkész, empatikus, jófej asszisztensek, dokik voltak.

De akkora parasztot, akivel ma összehozott a sors, még a bkk ellenőrök, parkolóőrök, stb között se nagyon lehetne találni.

És csóri asszisztens csajok lehetnek már akármilyen kedvesek, mosolygósak, normálisak, ekkora gyökér orvos már rányomja a bélyeget az egész vállalkozásra.

Hacsak nem be akarja záratni, kirúgatni magát, stb.



#állatorvos #nevet nem írok #bárt lehet, kéne
nov. 24. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Mindig az, vagy lehetséges, hogy pont akkor, bármi más miatt betelt nála a bizonyos pohár?
nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Hogy tőled megszabaduljon. Vagy az állatodat ne vidd hozzá.


De mi különösebb célja lenne? Vagy hozzá jársz rendszeresen és mindig bunkó, és mindenkivel? És így tovább...

nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Kicsit konkrétabban?
nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, de én is tapasztaltam ezt, de az tény, hogy csak akkor bújt ki a szög a zsákból, amikor nem csak egy egyszeri éves oltás miatt mentünk, ami 5 perc alatt le van tudva, hanem hetekig kellett visszamennünk betegség miatt... na, akkor derült ki, hogy az az állatorvos milyen bunkó és nemtörődöm, igazából végül az jött le, hogy csak a pénz kell, az állat jóléte nem annyira számít. Az éves 5 perces oltásnál nem derült ki, de amikor hetekig jártunk, és a látogatásaink 5 percnél több volt, akkor bizony megismertük az orvos igazi oldalát. Végén sajnos a kutyám nem élte túl, de a végén már nem is hozzá mentünk vissza, és más állatorvos altatta őt el, mert bizony annak a bunkó állatorvosnak soha egy forintot sem adunk már. Az interneten azóta nézegetem is néha róla a véleményeket, igen, vannak akik írják a negatívat, de a pozitív kommentek is vannak dögivel.. Amúgy nem tudom, de igazából szerintem itt ahogy én is tapasztaltam, hogy ha az ember csak évente egyszer megy a kötelező oltásokra, akkor nem feltétlen látja meg, hogy milyen az az orvos. Mármint, az az egyszeri pár perc elég arra, hogy meglássa az ember, hogy milyen az orvos? Dehogy elég. Szóval igazából lehet, hogy neked az jött le, hogy nagy paraszt az orvos, de lehet másnál nem mutatkozik ez így meg azalatt a pár perc alatt.
nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

A lényeget írd!


Az állattal, szakemberként bántam?

nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Melyik város és mi történt pontosan?
nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de a mai verseny világban, ahol pedáloznak a vállalkozások az ügyfelekért...

Semmi különös, bementem egy rendelőbe, és a pali kb mindentől a plafonon volt, minden idegesítette, nem mondanám, hogy valami mentális zizije volt, lehet, csak egy mezei kikezeletlen magas vérnyomás, kialvatlanság, egyéb kín.

Nem érdekes, de elérte, hogy még a környékre se menjek.

Pedig engem aztán lehet kopasztani pénzügyileg, hajaj.

nov. 24. 21:53
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Az 5.-re válaszolj!
nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
Nem lehet, hogy eredendően egy idegestő ember vagy? Vagy nem szoktak valahogy idegbetegek lenni az emberek a környezetedben? :)
nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
#7: hát, ez egy nagy semmi...
nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!