Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatok fel tudnak háborodni?

Az állatok fel tudnak háborodni?

Figyelt kérdés
nov. 24. 22:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Jó a kérdés... :D
nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Fel.
nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha meghúzod a macska farkát, valószínűleg felháborodik
nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Igen, fel tudnak.

Kutya és macska is simán képes felháborodni, feltételezem, más élőlények is (alapvetően emlősökre gondolok).

nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Nem.

nov. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
nov. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
11%
Természetesen nem tudnak. Ez egy emberi érzés. Az állatok többek között ebben is különböznek az emberektől, bár manapság divat lett emberi tulajdonságokkal felruházni őket (szóban), de tudományosan természetesen nem képesek emberi érzésekre.
nov. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
De igen is fel tudnak. Legalábbis a macskák képesek rá. Volt egy lány macskám, aki ha jött új jövevény (kiscica) fogta magát, bevackolta magát a takaró alá, és ha megközelítettem elkezdett ilyen sértődött morgó hangot ki adni hogy hagyjam békén :D
nov. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Fent írtam, hogy kutya és macska is tud... valakinek nem tetszett.


Kutya pl. látja, ha böllenkedsz vele, vagy sérti az igazságérzetét valami, akkor nagyon is ki tud kelni magából - nem arra gondolok, hogy agresszív lesz, hanem arra, hogy kikéri magának.

(Alapvetően ez magasabb hangtartomány...)


Anno jártam úgy gyerekként, hogy felugrottam a kanapéra és nem láttam, hogy ott fekszik a macska is, épp' mellé huppantam le... na, ezt ő is kikérte magának, hogy mégis hogy képzeltem (össze-vissza nyávogva gyakorlatilag megszidott)... nem sokon múlott, hogy eltaláljam...


Nagyon könnyű úgy valótlanságot állítani, hogy nincs tapasztalata állatokkal valakinek, pedig ők és élőlények, valódi tudattal és érzelmekkel.


Igenis fel tudnak háborodni, de, hogy ezt lássa valaki, ismerni kell állatokat... úgy nem megy, hogy a partvonalról, ismeretlenként bekiabálunk hülyeségeket.

nov. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
A kakasok is fel tudnak háborodni, van egy külön hang, amit ilyenkor adnak ki. Pl. ha megfogod az egyik tyúkot, akkor mintha rádszólna a kakas, hogy "Hééé!!!"
nov. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!