Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a lépcsőre?

Mit tegyek a lépcsőre?

Figyelt kérdés

A pincsimnek nem tesz jót a lépcső ezt tudom. Eddig nem is volt olyan környezetben max az utcán ott meg felkaptam.

Most lehet olyan házba költözök ahol lépcső lesz belül,mert emeleten vannak a szobák.

Mit tudok tenni a lépcsőre hogy ő is fel tudjon jönni kényelmesen?

Olyan hosszú rámpa biztos nincs.

Fel tudom cipelni de olyan butus hogy fel le fog szaladgálni mondjuk amikor nem vagyok otthon vagy alszom stb.


febr. 9. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Lehetoleg babaracsot, hogy ne menjen fel a lepcsore. Ha annyira fel akarod vinni, akkor majd kezben cipeled.
febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Babarács a lépcső tetejére és az aljára is. Vagy fent van, vagy lent a kutyus. Máshogy ezt nem lehet megoldani. Az a baj, hogyha lenne is egy olyan hosszú rámpátok, hogy felérne az emeletig, az úgy túl meredek lenne, ami pedig nem túl meredek, az meg el se férne a hosszúsága miatt.
febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj de inkább én a helyedben megtanítanék bizonyos dolgokat főleg a lépcső téren ahogyan azt leírtad meg amúgyis ( youtube -on is vannak videók)

és azért is , mert mivan olyankor hogyha pl véletlenül egyedül marad a kutyus bármilyen ok végett akár gyorsan leszaladnál , mert jött a postás vagy bármi más lényeg szerintem, hogy a kutyádat oktasd ki.

Aztán ameddig nincs kioktatva addig még raksz valamit a lépcsőre

febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én valami olyasmiben gondolkoznék, hogy vennék mondjuk egy szál 15x15-ös fenyő gerendát, megcsiszolnám, hogy ne legyen szálkás, felcsapkodnám mondjuk 25 cm-es darabokra, és minden lépcsőfokra tennék egyet.

Így megfelezném a lépcsőfokok magasságát. Gyakorlatilag akkorákat tudna le/fel lépkedni, mint ha rámpán menne.

De amúgy rámpát se bonyolult csinálni, akár több darabból is össze lehet rakni, összekötő elemekkel.

Pl. veszel egy tábla 10 mm-es rétegelt lemezt, lapszabászatban felcsíkoztatod 20 centis csíkokra, vagy max. 25, annyin elfér egy kis kutya.

egy nagy táblás rétegelt lemezből kijön egy 12,5 méteres 25 cm-es csík rámpa.

febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
BABARÁCSOT. Semmiképp ne hagyd lépcsőzni.
febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!