Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya es macska egyutt?

Kutya es macska egyutt?

Figyelt kérdés
Szoval en par honapja koltoztem kulon a csaladtol ahol van egy csivava keverekem aki havonta kb 1-2 hetet nalam van mert a csalad nem engedi hogy vegleg elvigyem. Ez a helyzet mindenkepp marad, nem tudnek lemondani a kiskutyamrol. O mar 4 eves, nem bantana a macskat max jatszani hivna eddigi talalkozasaibol itelve. En gondolkozom rajta hogy szeretnek egy kolyok/fiatal macskat elhozni egy menhelyrol, de nem tudom hogy pl engedik e menhelyen hogy odahozzam a kutyam megnezni hogy kijonnek e. Vagy hogy mennyire lesz mas lakasban a viszonyuk. Eleg nehez helyzet ez nekem mert nagyon imadom az allatokat es ugy erzem keveset teszek ertuk, pedig onkenteskedni is jarok

#kutya #macska #összeszoktatás #menhely #ideiglenes befogadas?
febr. 12. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A macska dominánsabb állat,de jól kijönnek majd.
febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Idegen helyen ne ismertesd őket. A macskának jobb, ha ő van birtokon belül.
febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!