Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 1-2napra a nyuszim ketrec...

1-2napra a nyuszim ketrec nelkul maradna. milyen lehetoseg van?

Figyelt kérdés
milyen lehetoseg van ra hogy veletlenul se legyen neki rossz, es a leheto legkomfortosabb legyen?
febr. 26. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy teljesen üres szoba, rakd be abba, ha nincs próbálj kiüríteni egy kisebb részt egy szobából és valami megbizható dologgal rakd körbe meg valamit próbálj tenni a tetejére hogy ne tudjon kiugrani ha esetleg alacsonyra sikerülne csak
febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van esetleg kád?
febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez több mindentől függ. A nyúlnak alapvetően nem az a komfortos, ha be van zárva, hiszen ez őt is korlátozza a mozgásban. Viszont mégis van olyan helyzet, amikor a nyúlnak komfortosabb, pl. Egy frissen hozott nyúlnak szüksége van arra, hogy el tudjon húzódni. Egy több éves szobatiszta nyúlnak viszont lehet, hogy jobb egy nyuszi biztos szoba, mint mindenáron bezárni arra a pár napra, persze náluk is vannak olyan helyzetek, amikor szükséges.

Nem tudom, hogy hol laksz, vagy milyen lehetőségeid vannak, én pl.: annak idején falról leszedett elválasztórácsot rögzítettem össze (kerettel rendelkező 180 cm hosszú, 1 méter magas rácsok, 4 darabot rögzítettem össze kifutó alakban), de ha nagyon kell, akár egy elbarikádozott szobasarok, vagy egy száraz kád is megteszi. Igen, a kádat is ki lehet fertőtleníteni.

febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Es ha bezarod a fürdöszobaba? Terits le egy hasznalaton kivüli pledet, vagy törölközöt, legyen elegendö szena es viz elötte.

Termeszetesen figyelj arra,hogy ne tudjon felugroni sehova, es ne szoruljon be. Az esetleges tisztitoszerekhez ne ferjen hozza semmikeppen!

febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!