Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Egy éve hallom...

Mi lehet ez? Egy éve hallom folyamatosan!?

Figyelt kérdés

Albérletben lakom, tetőtéri gipszkarton lakás. Két éve vagyok, és a második év felénél elkezdtem kaparó fele hangokat hallani a hálószobába. És lassan már egy éve folyamatosan minden áldott este hallom. Több pontban. Elején nem volt, ha egér is , hogy nem halik meg? Lakásban nincsenek , folyosón se van két szomszédom, náluk sincsen a lakásban. Már rettegek tőle es remalmaim vannak , aztis be képzeltem hogy lehet ágyból jön a hang, pár napja meg fordítottam az ágyat másik irányban de ugyan úgy hallom. A tamlaja szivacsos… de nem hiszem hogy onnan mert néha több pontról hallom. Nem tudom mit tegyek és hogy egyáltalán mi lehet ez. Nagyon hangos és lassan egy éve minden egyes nap hallom… ki vagyok égve teljesen hogy nem hall meg ennyi idő után. Felek hogy egyszer ki kaparja magát aztán rám esik alvás közbe.

Szerintetek? Mi a csuda lehet? És mit lehetne tenni? Köszönöm



márc. 7. 23:28
1 2
 1/18 Darius- ***** válasza:
75%

Egy évig nem jártál utána? Én lebontanam a falat is, ha kell. Lehet bármi.

Kísértet, patkány , pele, egér, görény. STB

Szerintem a második, azok nagyon óvatosak és ravaszak. Ki kell füstölni őket.

márc. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hívj ki ragcsálóirtó szakembert és megoldja a problémát.
márc. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

1-es leírta.

Leggyakrabban az egér és a patkány kapar éjszakánként a házakban.

márc. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Arra meg ne várj, hogy elpusztul magától. Annál sokkal jobban és gyorsabban szaporodnak.
márc. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Valami dugi helyen ahol a bérbeadó nem látja fúrd ki a gipszkartont és tegyél be mérget, hátha használ. Ne felejtsd el a lyukat utána bedugni!
márc. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

5!

Ezzel én vigyáznék, mert ha a fal mögött döglik meg és oszlásnak indul, akkor nagyon kellemetlen napoknak/heteknek néz elébe a kérdező... 🤢

Inkább hívj szakembert, kérdező, egyrészt azzal kellene kezdeni, hogy kiderítitek a "lakótárs" fajtáját, másrészt állatonként eltérő szerre lehet szükség,a patkány esetében pl. speciális méregre van szükség, mert nagyon óvatosak, csak a késleltetett hatású méreggel lehet biztos hatást elérni.

Majd megírhatnád, hogy mi volt az! 🙂

márc. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mint kiderült darazsfeszek volt. Én is azt hittem, hogy egér, két évig. Egyszer duhomben racsaptam a falra (könnyűszerkezetes házról beszélünk), és felzúdultak mögötte.
márc. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Kései Sirató ***** válasza:
40%

Én lehet, hogy inkább elköltöznék.


Ha maradni akarsz, akkor sürgősen hívj szakembert, rágcsálóirtót! Ha egér, akkor azóta rengeteg van, mert nagyon szaporodnak.


Csak érdekesség, hogy a kígyó ellensége az egérnek, azzal is ki lehet őket kergetni, mint ezen a videón:


[link]

márc. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
#6: Azért írtam, hogy dugja be a lyukat! A szakember se tud csinálni semmit a gipszkarton megbontása nélkül és kérdés, hogy a bérbeadó mit szólna hozzá, engedné-e egyáltalán némi zaj miatt a munkát.
márc. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Talán a főbérlőnek kéne először szólni, nem? Ha nem mered, kérd meg anyukádat, hívja föl helyetted :D:D

Nyilván valamilyen kisebb állat lesz...

márc. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!