Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Akinek volt kutyája vagy...

Akinek volt kutyája vagy macskája, ami idős korában pusztult el, hogy és mennyi ideig gyászolta?

Figyelt kérdés
Pl. meddig sírt, eltemette stb. Elsősorban felnőttek reakciója érdekel, de gyereket is lehet írni.
2010. okt. 26. 10:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mi elhamvasztattuk és így még Velünk lehet egy urnában. Pont azért választottuk ezt a megoldást, mert nagyon nehezen "viseltük el", hogy el kellett mennie a kutyusunknak, aki nagyon ragaszkodott hozzánk és Mi is hozzá. Nehezen viseltük, nagyon. A sírás nem is tudom, olyan 1 hétig tartott kb. de mindig előjött valahogy, de próbáltuk tartani magunkat. Már eltelik lassan 1 év, de ha nagyon belegondolunk, akkor rossz.

24/L

2010. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nekem 13 évig élt a kutyám, most nyáron halt meg, június 21-én, nagyon nagyon megviselt, a mai napig megkönnyezem ha rá gondolok.....eltemettük, sírtam mint egy szaros gyerek :(, hetente kijárok a "sírjához". Ő volt az első és azt hiszem az egyetlen kutyám. meghalt neked is? nem tudod feldogozni? :(
2010. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
előző vagyok 30/L
2010. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

öhm...19 vagyok.

volt egy kiskutyám, 15 évig élt velem, a legjobb barátom volt... el kellett altatni, mert ngyon öreg volt és szenvedett, nem bírtuk már nézni a szenvedését, jobb volt így neki. Hát rátett egy lapáttal hogy végig mellette voltam az altatásnál... nagyon nehezen dolgoztam fel, emrt nagyon lelkis típus vagyok és ő lényegében a kistestvérem volt...egész pici korom óta ha valami bántott vele voltam. azthiszem sosem felejtem el azt a pillanatot, tisztán végig tudom játszani a fejemben a tekintetét, az injekciós tűt, azt a rettenetes kék anyagot a fecskendőben, a vérét ahogy kicsöppen... nehéz volt. utána egy hétig minden este sírtam, aztán lassan csitult. Még pár hónappal utána ha olyan hangualtban voltam és eszembejutott elsírtam magam.. Mostmár többm itn fél éve történt, a képei kint vannak a falamon, és ha ránézek mosolygok, emrt tudom hogy jobb helyen van, tudom hogy már nem fáj neki, és tudom hogy szép élete volt.

...csak ne jusson eszembe az a reggel...

2010. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A barátnőm cicája halt meg, és aggódom érte.

Nem tudom, mit mondhatnék.

Nekem nem volt soha kutyám/macskám.

2010. okt. 26. 10:37
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm mindenkinek!
2010. okt. 26. 10:37
 7/17 A kérdező kommentje:
És sajnálom...
2010. okt. 26. 10:37
 8/17 anonim ***** válasza:

engem a párom mindíg azzal vígasztal, hogy a kutyusom most már a kutya menyorszégban :) sok-sok kutyával együtt. elkell fogadni, h az élet véges, embernek állatnak egyaránt. sokaknak segít egy másik cica, vagy kutya.

előző, 30/L voltam.

2010. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10:24-nek én is ezzel vígasztalom magam, hogy szép élete volt, és már nem fáj neki....30/L
2010. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
mert így is van:) aki egy ilyen kérdéshez tér az szerette a kiskedvencét... mindenki aki gyászolja őket, olyan életet adott nekik ami többet ér egy örök életnél.
2010. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!