Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Bizonyos állatkórházaknak ki...

Bizonyos állatkórházaknak ki van adva a tulaja által, mennyi legyen a bevételük?

Figyelt kérdés

Google értékelések, és rengeteg eset, hogy csakis kizárólag a lehúzásra mennek.

Tudják jól pontosan, mi a baja az adott állatnak, és még ha a halálán is van, horror módon előtte lehúzzák a gazdit, egészen más kezeléssel.

Leírnám a történetet, de elképzelhető, azok is olvassák, akik ott dolgoznak.

Többen kérdezték már a véleményezők között, hogy tud így üzemelni egy állatkórház?

Ki ad engedélyt egy állatkórház üzemeltetésére?



márc. 29. 05:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10-es, es ilyenkor miert nem mentek at masik allatorvoshoz? Azert van egy hatar, vannak kokler orvosok, de a gazda mindig donthet mashogy.

En biztos nem nezem, hogy tenyleg mar a veget jarja es kinok kozott haldoklik.

márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
11, mentünk, elismert állatkórházba (nevét nem akarom leírni), de ott sem volt másként. Utána visszatértünk a rendelőbe, ahol a szokott exos doki kezelte. Már elhatároztam, hogy megyünk harmadik helyre, mire a legdurvább tüneteket produkálta, de akkor végre elaltatták. Első kisállat volt, így tapasztalatlanok is voltunk, egy ideig hittük is, hogy talán most az új injekció segíteni fog. De ahogy tapasztaltam, gazdi kérésére nem könnyű kisállatot elaltatni. Persze tényleges súlyos betegségre utalok.
márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

4-es, azért csak el tudom döntetni, mit mondott több más állatorvos, meg a neten utánolvasás után.

Ez nem kirohanás, hanem valós tények.

Ha meg nem találkoztál még ilyennel, vagy nincs állatod, és sosem voltál állatorvosnál, vagy nem tudom, de akkor lehet innen elhúzni, nem tart senki fegyvert a fejedhez, hogy beszólj bárkinek itt a neten.

A történetet meg azért nem osztom meg, mert pontosan az ilyen barmok miatt nem akarnék semmilyen polgári pert.

Komolyan nem értem, mi a f.sznak szól olyan hozzá egy kérdéshez, aki totál hülye hozzá.

A többiek, a történeteikkel jókat írtak, köszönöm.

márc. 29. 16:59
 14/14 anonim ***** válasza:

Külföldi példát tudok neked felhozni. A környékünkön több magasan felszerelet állatklinikat megvásárolt a Nestle.


És igen, van bevételi elvárás. Konkrét példa: kutyám sántitott elvittük az egyik ilyen klinikára ortopéd orvoshoz, aki némi hümmögés után közölte, hogy kellene egy Mr-i (1200euro). Közöltem, hogy köszönöm nekem elég lenne egy rtg is, elmagyarázta miért jobb az mri, majd érzékeny búcsút vettünk egymástól.


Később mesélte a saját háziorvosunk, hogy miért történt mindez.

márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!