Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Általában melyik csoportnak...

Általában melyik csoportnak szoktatok hinni ebben a kategóriában ? Az állatorvosoknak vagy az önkénes állatvédőknek ?

Figyelt kérdés
máj. 13. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Állatvédőkkel még nem beszéltem,szóval állatorvosoknak.
máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Az állatkínzóknak (bocsánat, elírtam, állatvédőknek) nagy tábora van itt.
máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Nálam változó. Egyes esetekben az állatvédőknek jobban hiszek, mint egy állatorvosnak. De persze orvosa válogatja, mert vannak jó szakemberek akik nem csak azt nézik, hogy húzhatják le a gazdit, hanem tényleg gyógyítanak.
máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Gyakorin bárki, bárminek kiadhatja magát. Állatorvosnak, menhelyvezetőnek, az atyaúristennek, ezért minden választ úgy is kell kezelni, mintha laikusok lennének.
máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
En itt senkinek nem hiszek :D
máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Annak, aki tapasztalatból ír jobban elhiszem.
máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Én nem nagyon hiszek itt senkinek, talán a szakértőknek, sokaknak kutya meg macska van az agya helyett józanészt nélkülözve akik állatőrültek mert szociális készségük ember társaik iránt egy szarral egyenlő.
máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Állatorvosnak és állatvédő önkéntesnek is bárki kiadhatja magát. Csak szerintem annak nagyobb a valószínűsége, hogy valaki, aki azt mondja magáról, hogy állatvédő, az tényleg az.

Meg alapból nem orvosi tanácsokért járok egy olyan oldalra, ahol nem tudom, hogy tényleg orvos-e, aki válaszol.

máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De ha senkinek nem hisztek itt,akkor minek jártok az oldalra?
máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!