Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Patkányirtásra?

Patkányirtásra?

Figyelt kérdés

Vettem egy patkánycsapdát

Ma reggel találtam is már benne

Mit ajánlanátok mit csináljak vele

Nincsennek kutyaim stb hogy elkapja

Rakjak mérget neki forrázzam le hatha ugy meghal vagy hagyjam meg ehen nem halna



máj. 15. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Élvefogó? Gratulálok, olyannal nekem sosem sikerült fogni semmit.

Bár 1x régen egy ilyen gagyival fogtam egeret, azt elvittem a falu másik szélére a mezőkre, és ott kiengedtem, boldogan futott világgá.

Nincs állat, amit tudnék bántani.

máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj kertvarosi reszen vagyok es nincs amivel elvigyem olyan messze varos szelere gyalog egy patkannyal meg nem szivesen setalnek a kezemben 😅😂

Nekem sima kenyerrel sikerult egyebkent ezzel

[link]

máj. 15. 12:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ki akarod nyírni, akkor miért élvefogót használsz?


Nem pártolom a kártékony, vad patkányokat, de ők is megérdemlik, hogy ha már meg kell halniuk, akkor az gyorsan és minél fájdalommentesebb módon történjen.

Az éhenhalás az egyik legrosszabb. Képzeld már el, hogy annyira felemészt az éhség, hogy már saját magadat kezded el enni.

A méreg és a forrázás szintén fájdalmas és hosszú.


A legjobb megoldás, ha egyszerűen agyonütöd. Pontos legyél, erős és gyors.

máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg probalom koszi
máj. 15. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm belevágta egy láda vízbe élvefogóstól. Pár perc alatt megfulladt. Hát nem a legkíméletesebb.

Én légpuskával lőném fejbe.

máj. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Agyonütni nem fogod tudni de szerintem erre rájöttél, hisz nagyon gyors dögök ezek... Mire kinyitod pikk pakk elszalad.. ha nincs légpuskád akkor sajna a vizet javaslom, mármint nem leforrázva hanem fullaszd meg, egyébként hogyan oldottad meg?
máj. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!