Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit sikerült eddig az állatodn...

Mit sikerült eddig az állatodnak megtanítania neked?

Figyelt kérdés
Az én cicám pl már régóta idomít arra, hogyhgya elkezd rágni oldalra fordított fejjel, akkor meg kell etetni..:)
2009. febr. 19. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A cicám (elsősorban Anyumat tanította be, mert én már 5 éve nem élek otthon, de természetesen a szabályok rám is vonatkoznak :) )

1. Ha reggel 6kor felébreszt, ki kell kísérni enni (a kajás tál tele van, de nem szeret egyedül reggelizni)

2. Ha a bejárati ajtóhoz közelít, lehet, hogy nem akar kimenni, de mindenképp szeretne kinézni (az ajtó mellett ablak van, de az nem jó neki :) ), így ki kell nyitni az ajtót, amin vagy ki megy, vagy nem...

3. Ha a fenti pontot betartva kinyitjuk az ajtót és kimegy, akkor át kell sétálni a 1,5 méterrel arrébb lévő konyha ablakhoz és ott beengedni. :)

4. A kutyával nem szabad többet foglalkozni, mint őméltóságánál.

5. Ha a cica bármilyen felszólításra/kérésre, a "neaeeemmm" hangot hallatja, az kategórikus és megmásíthatatlan NEM-et jelent.

6. Ha kint sétálgat be kell engedni, hogy belepisilhessen a WC-be (!!), majd újból kiengedni, mert odakint a hidegben ő ilyet nem csinál...

7. Amikor épp nem a fenti pontoknak engedelmeskedünk, akkor békén kell hagyni aludni, mászkálni, vagy kutyát bosszantani. :D


Nos nagyjából ennyi... egyáltalán nincs elkényeztetve a kis picúr... :D

2009. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Az én papagájom hangos rock zenére rázza a fejét :) lehet hogy csak véletlen, nemtom, de nagyon büszke vagyok rá :D
2009. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ez nagyon aranyos volt amit az 1. válaszoló írt :D Nagyon cuki lehet a macsek. Főleg hogy nem szeret egyedül reggelizni(!) hát meghalok :'D
2009. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tök jó kérdés:)

kutyám:

a lépcsőházban leül és kétségbeesetten néz: vedd fel

furcsán néz: unatkozik, játssz vele!

éhes, sétálni akar, csemegét akar: olyan pacsit ad, hogy kikarmol egy darabot belőled (kaparászgat :))

ha újságot olvasol: rálép

ha földön olvasol: rádlép

leül séta közben és úgy emelgeti a lábát, mint egy fogyi: na húzzunk haza elég a sétából


:) :)

2009. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kutymóm két lábra áll úgy jön utánam,ha azt akarja vegyem fel..Ha nem veszem fel, hát két lábon ballag a nyomomban legalább 5 percig.Jó hülyén nézünk ki amikor így sétálunk;))))
2009. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Háhá de aranyosak lehetnek :D jól meg lettetek nevelve látom főleg etetés ügyben :)
2009. febr. 20. 14:51
 7/7 anonim ***** válasza:
hajnali háromkor kelni; a macskánk észrevétlenül behordta a kölykeit a szekrénybe, és a házban maradtak az elválasztásig, mert mindig visszahordta őket, akárhányszor is ki lettek telepítve. Az anyjuk hajnalban nyávogott és dörömbölt az ablakon, hogy ki akar menni, pár órával később meg azért, hogy visszaengedjem a kölykeihez.
2016. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!