Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki szereti a kutyákat?

Ki szereti a kutyákat?

Figyelt kérdés
Elsősorban a bernipásztorokat.
2011. ápr. 17. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem a kutyákat, és a bernipásztorokat is :) Bár nem bernim van, attól még nagyon édesnek tartom őket!
2011. ápr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc kutyafajtám a berni, de sajnos nem ilyen kutyánk van, hanem egy puli.
2011. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gfero ***** válasza:
76%
szép kutyák de én a pulit se írom le azok is szépek nem tudom hogy miért írtad hogy sajnos.akkor miért veted meg nagyon jó és szép kutyák.
2011. ápr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
milyen szerencséd van, hogy van puli kutyád :) imádom őket!
2011. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem azért írtam, hogy sajnos, mert nem szeretem. 8 éves voltam, amikor apukám hazahozta kiskutyaként, most már 21 vagyok, a kutya meg 13 éves. Hiába szeretnék berni pásztort, nem tudnánk vállalni még egy kutyát anyagilag, és valószínű, hogy ha ő sem lesz már, nem is lesz kutyánk. Szóval várok addig, amíg saját házam nem lesz, ott majd azt tartok amit akarok. Vagy majd ha befejeztem a fősulit, és tudok már végre dolgozni, akkor tudom fizetni az ellátási költségeit. Egyébként a pulimat is nagyon szeretem.
2011. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
A Berni nagyon szép kutya, de én a magyar fajták lekötelezett híve vagyok!! Nekem is van pulim, meg kuvaszaim imádom őket, kemény kutyák, soha nem választanék más fajtát..
2011. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egy puli és egy fox terrier!
2011. ápr. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!