Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen rovar lehetett?

Milyen rovar lehetett?

Figyelt kérdés

Ma ahogy mentem haza bicajjal -Tisza mellett lakom- láttam egy elég fura rovart. Az a helyzet, hogy eléggé félek az ilyenektől, főleg az ilyen soha nem látott dolgoktól, tehát nem tudok nagyon aprólékos leírást adni róla, mert siettem el onnan...szóval nagyjából 15 cm, barna-fekete színű, nem szőrös, nem emlékszem hány lába volt, talán 4, és hosszú tüskéje volt hátul, nem haladt túl gyorsan...elég csúnyán nézett ki..megpróbáltam itt neten megkeresni de nem tudom honnan induljak..

Tudja valaki hogy mi lehetett ez?

Hülye válaszokat nem kérek, tehát légyszi csak az írjon aki esetleg látott már ilyet, vagy tudja mi az.


2011. jún. 28. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:

szitakötő valamelyik alfaja?


[link]

2011. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A rovaroknak min. 6 lába van!De 15cm?
2011. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem hinném...nem repült. inkább pókszerűnek mondanám de arra sem igazán hasonlított...lehet hogy valami új faj:)
2011. jún. 28. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Lószúnyog [link]

??

2011. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Imádkozó sáska (van barnában is) [link]
2011. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

egyik sem...szélesebb volt, talán 5-8 centi széles.

fogalmam sincs mi lehetett de mostmár bánom hogy nem fényképeztem le..

2011. jún. 28. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérész?

[link]

2011. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ez komoly, egy 4lábú rovar:-)
2011. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ja tényleg, a rovaroknak 6 lábuk van...:) de valamiért úgy emlékszem hogy 4 volt neki.

nem kérész volt. nem láttam azóta, pedig voltam arra ahol láttam, de remélem megtalálom majd...nagyon kiváncsi vagyok mi lehet.

2011. jún. 29. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!