Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen bogár vagy rovar lehet...

Milyen bogár vagy rovar lehet az, amelyik a kertben kb. 1-5 forintos méretű mély lukakat fúr viszonylag közel egymáshoz?

Figyelt kérdés
2007. júl. 6. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a lótetű. Anyósomnál is sok van, és elég sok lyukat fúr, és elrág mindent.
2007. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lóbogár.
2007. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
ez a lótetű, lóbogár, lóféreg. Mindenhol máshogy hívják. Nálunk is volt, van ellene méreg, ha nagyon zavar. De mostanában már elkezdenek meghalni. Én már két kiszáradt lóbogarat találtam, pedig semmilyen mérget nem szórtam le. Amúgy elég kártevő, mindent megrág, ami a föld alatt van.
2007. júl. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
lótetű. hogy ne csak ugyanazt írogassuk, megoldást is írok. bármely kémiai cikkeket áruló vagy kertészeti áruházban vehetünk ellene különböző csodaszereket, de a gáz a leghatásosabb. ja, ez nem tenne jót nekünk, úgyhogy nem belélegezni!
2007. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lótetű.
2021. dec. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!