Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Csigát tart valaki ( afrikai...

Csigát tart valaki ( afrikai óriáscsiga/ akhát csiga) mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Most gondolkodom azon, hogy be kellene szerezni, legalább albérletbe is elférne, még tanulok egyetemen. Ott lehetne hagyni őket hétvégére? TUdom hogy gondozást igényel , elég sokat olvastam róluk csak fontos, hogy heti 2 napot bírjanak ki.:)
2011. aug. 27. 20:31
 1/4 Hailey13 ***** válasza:
15%

azapádat:D nagyon félek a csigáktól, úúristen most így kicsit ledermedtem ezen a kérdésen.

bocsi hogy válasz nélkül írok (de ha akarod leírom:nem tartok csigát) de érdekelnek azért a válaszok:D

2011. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm tart csigákat, ha jól emlékszem achát csigát, kettőt. A petéket ki kell szedni, ha nem akarod, hogy ellepjenek téged :) Amúgy nagyon aranyosak, jó nézni, ahogy mászkálnak, nem unalmasak. És heti 2 napot biztos kibírnak.
2011. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3-4 napot is kibírnak...

am nekem vannak eladó picikéim 1,5cm-esek és 5mm-esek

ha érdekel írj priviben!

2011. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! Nekem amerikai óriáscsigám van. 167 petét rakott most... Nem valami nagy akváriuma van, de neki sztem tökéletes. Jó sok virágföld kell alá belebújik, úgy alszik. Én szoktam nézegetni. Ha adsz be neki kaját eleget 2 napig simán kibírja, de ha nem adsz neki kaját akkor is átveszeli :D
2014. aug. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!