Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Honnan tudnék szerezni egy...

Honnan tudnék szerezni egy ilyet? =D (lent)

Figyelt kérdés

[link]

annyira édes:D

mi a neve?ez valami majom?Magyarországon be tudom szerezni?Kb.mennyibe kerülne?


2011. szept. 18. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lajhármaki. De nem tudsz ilyen legálisan beszerezni szerintem, állatkereskedésben pedig tilos ilyet árulni. Amerikában árulnak egzotikus állatokat, de akkor ide is kell szállíttatni.
2011. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Platypus ***** válasza:
100%
Sehonnan. Ez az állat a CITES egyezmény I. függeléke alá tartozik, ami annyit jelent, hogy mindenfajta kereskedelme tiltott és magánember még engedéllyel sem birtokolhatja. Ázsiában lehetséges illegális úton szerezni, innen származnak a videók. De ezt a fajt és a rokonait a kipusztulás fenyegeti jórészt az állatkereskedelem miatt, szóval a cukimuki videókat azok az emberek készítették, akik miatt végveszélybe kerültek ezek a fajok. Amúgy lassú lóri a neve.
2011. szept. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy lajhármaki.

Elvileg mindent be lehet szerezni, kérdés mennyire vagy gyakorlott majomtartó, ez (sem)nem egy egyszerűen tartható faj.

2011. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
DRÁGASÁG(OM) ;)
2011. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ez nem koboldmaki???!

Azt tudom hogy a kihalás szélén áll a faj meg hogy téleg illegális. Érdekes megjelenése van.

2011. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


A koboldmaki éppen nem hasonlít, de a lényeg amúgy is hogy egy fajta maki.


[link]


Na ez nagyon durva:

[link]

2011. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de aranyos pedig!! :)
2011. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen az. ;) De amúgy még nagyon fiatal. Később ha a felnő, ha jól tudom sajnos elégé megvadulhat, akkor amikor már nem ő nem a "gazdi anyuci" kiskölyke.
2011. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!