Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Letakarhatom-e már ilyenkor a...

Letakarhatom-e már ilyenkor a méheket?

Figyelt kérdés

Első teleltetésem lenne. 2 családom van. Úgy tervezem hogy hungarecollal körbevonom a kaptárt, és még arra egy fekete ponyvát... kijárószűkítőm nincs a kaptárhoz...:s ha csak egér rácsot teszek oda az úgy jó?

Ill az egyik kaptárhoz van... de az olyan hogy 2fiúkon van,( [link] iylen) és nem az alja deszkánál van nyitva, hanem az első FIÚK VAN NYITVA, mi lesz hogyha becsukom az első fiúk kijáróját, és az aljadeszkánás bejáratnál(legeslegalsó bejárat) beteszem a kijárószűkítőt? ÚGY CSINÁLJAM INKÁBB VAGY HAGYJAM AZ ELSŐ FIÚKON A KIJÁRÓT ÉS ARRA TEGYEM RÁ AZ EGÉR RÁCSOT?

(remélem értitek,mert nagyon hülyeén fogalmaztam meg...:s)

köszönöm...


2011. okt. 3. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez milyen keretméret?
2011. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsi azt kihagytam rakodó kaptár...

FÉL BOCONÁDI 10keretes fiúk

2011. okt. 3. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Már ne válltoztasd a kijáró helyét. Ahová rátájoltak, ott fogják keresni a bejáratot. Maradhat a felső kijáró. Jobb a páralecsapódás kivédésére, de mindenképpen szűkísd. Szivaccsal dugd be, h ne legyen olyan széles. És kell majd az egérrács is. Ha 2 cm2-nyi juk van, az már elég. Én a keretekre csak a fagy beállta előtt szoktam vastag szigetelést rakni. Addig csak fóliák vannak. Oldalról meg már rég takartam. NB van nekem, de kezdek átállni rakodóra.
2011. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha értem, szivaccsal most is le van szűkítve..:)
2011. okt. 4. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!