Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen madárpók legyen? Miben...

Milyen madárpók legyen? Miben tartsam?

Figyelt kérdés
Milyen madárpókot vegyek ez lesz az első pókom.Valami olyat akarok ami elég nagy nem agresszív és nem egész nap egy kő alatt gubbaszt.És hogyan oldjam meg a párásítását,fűtést?Szerintetek elég egy 45x25cm es AKVÁRIUM?(persze nem vízzel tölteném meg):D

2011. dec. 14. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért kellett őt is behozni természetes élőhelyéről...persze ez nem a te hibád, viszont van rá keresleted!
2011. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem ilyen kommenteket várok-.-

Ugyanis nem ez volt a kérdés

2011. dec. 14. 18:05
 3/5 Platypus ***** válasza:

A békésebb madárpókok talajlakók, és sajnos hajlamosak sötét lyukakban gubbasztani. De tulajdonképpen egyik pók sem a mozgalmasságáról híres. Nézz utána a Brachypelma fajoknak, kezdőknek ideális pókok.

Az akváriumot nem ajánlom, mert problémás megoldani a szökésbiztos lefedését. Ha egy pók megszökik nehéz élve előkeríteni. Egy ideális pókterrárium ajtaja sínen elcsúsztatható üveglap, a szellőzője pedig sűrű rács.

2011. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én szerintem a Acanthoscuria geniculata madárpók kiváló csak annyi a baj hogy nagyon agresszív de könnyű tartani sztem.

de nagyon könnyen elhízik. de ha még bébiként veszed meg akkor hozzászokik a kézben tartáshoz.

2011. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ÉN a Lasiodora Parahybanát ajánlom, nagyra nő és aránylag békés, de ha éhes akkor természetesen mindenre támad ami mozog. [link]


http://www.youtube.com/watch?v=zH4Z6ybmcqQ :D

2011. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!