Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet "vigyázz a kutya...

Honnan lehet "vigyázz a kutya harap" táblát beszerezni? Ha nincs, azért büntethetnek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Beszerezheted kisállat kereskedésben, állateledel boltban, fressnapfban, vagy vidéken piacon, vásárban. Nem hiszem, hogy büntetnének érte, ha nincs kitéve, csak ha valakit megharap. De ha kint van a tábla és úgy harap meg valakit, azért sem jár dicséret. Nagyon kell vigyázni a harapós kuttyikra.
2009. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Például háztartási vagy 100ft-os boltban kisállat kereskedésben, állatpatikában stb. Szerintem büntetés akkor van ha nincs tábla és valaki gyanútlanul besétál és a kutya

megtámadja. Tehát mindenképp érdemes kitenni egy ötszázast talán megér nem?

2009. jún. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Én a fressnapf-ba vettem még olyan 500ft körül volt,bár én nem azt a tipikus "vigyázz a kutya harap" hanem egy vicces szöveget, de a mondanivalója az ugyanaz. De lehet állatboltokba is kapni, szerintem érdemes venni.
2009. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem magánterületre ne járkáljon be idegen! Ha van kutya (vagy tábla), ha nincs! Egyébként nekünk van táblánk, állateledelboltban vettem.
2009. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
én fressnapfba láttam tök jókat:D
2009. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!