Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a számodra legszimpatik...

Melyik a számodra legszimpatikusabb kutyafajta?

Figyelt kérdés
Miért?
2009. aug. 15. 11:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%
Erdélyi kopó! magyar fajta hihetetlen intelligenciával rendelkezik, hűséges, könnyen tanítható. Munka kutyának kiváló, de házi kedvencnek is. Ha szereted és tiszteled ő ezt viszonozza. Képes akár órákig egy egy feladatra koncentrálni és pár szóból megérteni mit akarsz de mindemellett egy egy játéknak se tud ellent mondani, akinek erdélyi kopója van garantáltan nem csalódik ebben a fajtában és utána csak ilyen kutyákkal szeretne foglalkozni. egy kopógazdi:)
2009. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
93%
BASSET HOUND - a bohokás kulseje miatt
2009. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
93%

Beagle :)

Mert van időm és türelmem hogy lekössem és lefárasszam. Tündéri kutyus, néha kicsit bolondos, és rosszalkodik, de én imádom.

Biztosan jó munkakutya is, de én csak házikedvencként tartom. :)

2009. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
79%

westie - most lesz 9 hónapos az enyém és imádom, vidám, szeretettel teli, gyorsan tanul, szófogadó, játékos, szereti a gyerekeket, hülye mint én:D

basset hound - haláli azzal a sok bőrrel

skót terrier

tacskó - makacs, de aranyos

mopsz - gülüszemű, csak a szürkés szinű tetszik

bobtail - ő is hülye mint én, egy nagy szőrgolyó

2009. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
93%
Labrador! Igazi kedvence a családnak, senkivel nem kivételezik, mindenkivel ugyanolyan kedves. Nagyon tanulékony, igényli a fizikai kapcsolatokat. Jó házőrző, de az idegenekkel is hamar megbarátkozik.
2009. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
95%
Én is a leverékeket szeretem a legkobban. Azért, mert okosak és nincsenek kitéve a túltenyésztés okozta rendellenességeknek, valamint a fajtabetegségeknek.
2009. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik egészséges ragyog a szőre és a szeme (látszik rajta, hogy szeretik a gazdik). :-)


(+ a sajátom: mudi)

2009. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
91%
Golden retriever: okos, szép, barátságos, mégis jó házőrző.
2009. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
nekem a golden retriever és a németjuhász :)
2009. aug. 15. 12:29
 20/28 anonim ***** válasza:
91%
Szia!Nekünk a puli tetszik a legjobban,mert jó házörző,gyerekbarát,se nem nagy,se nem kicsi és megbizható!Most van egy bernipásztorunk és egy palotapincsink,mindkettőt imádjuk,de még egy pulit be szeretnénk szerezni!:)))
2009. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!