Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, és szeretnék...

Mátyás97 kérdése:

16 éves vagyok, és szeretnék önkénteskedni egy állat menhelyen. Hogyan tudok?

Figyelt kérdés
Júniusban leszek 16 éves, és van egy állat menhely a körzetemben, ott ahol az atomerőmű van. Ahol kb. 500 kutya él. Ezek kutyáknak az ellátása havi 1.500.000 Ft. Ezt, azon a helyen nem nagyon szeretik. Amint az önkormányzat adna neki még egy telket, valaki elintézi hogy ne kaphassa meg. Viszont ott nincsenek önkéntesek, csak 2 ember, akiket fizetni is kell. Én tudok nekik segíteni? Mármint önkéntes munkában!

2013. márc. 10. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tudsz nekik segíteni, ennyi kutyánál jól is jön. Bátran vedd fel velük a kapcsolatot és kérdezd meg miben tudnál segíteni, valószínűleg megengedik. Sok szerencsét!
2013. márc. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. márc. 11. 13:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak szülői beleegyezéssel teheted meg. Apáddal vagy édesanyáddal menj oda. Kell, mert nem vagy még nagykorú.
2013. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
KÖszi! Ment a zöld pacsi:D
2013. márc. 12. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Bekopogsz, és elregéled, hogy megőrültél, de te ott szeretnél ingyen fontoskodni. Nem fognak elzavarni.
2013. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hol van ez a menhely?
2013. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol van ilyen.
2013. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!