Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A macskahús vagy kutyahús...

A macskahús vagy kutyahús milyen ízű?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi ,hogy van macskám is meg kutyám igaz nemnagyon kedvelem őket de belegondoltam h milyen lehet az ízük? Csak azért jutott eszembe mert hallottam olyat ,hogy van olyan ország ahol megeszik őket..:S

Valaki kóstolta már ,hogy milyen ízű?

A kutya vagy macskahús a jobb?


2009. szept. 24. 14:45
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem gyorsan ajándékozd el az állataidat.
2009. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
38%

Hát te be vagy kattanva menj el pszihológushoz!

Különben ha jól tudom a Kínaiak eszik meg a kutyákat meg a macskákat meg a békákat! Undorítóak! Ha te megakarod kostolni akkor utazz ki és kostold meg de én sajnálnám azt az állatot! Én meg a disznókat és a tyúkokat meg a többit is sajnálom! Akkor a kutyánál mi lenne? Szívrohamom?

2009. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon remélem, hogy ezt a kérdést viccnek szántad! Ha viszont nem, akkor már a gondolat is beteges! Ha valaki nem kedveli az állatait, akkor ne tartson! Ha az öcsédet nem kedveled, azon is elgondolkodnál, milyen lenne megkóstolni? Jézus...!!
2009. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
66%
A macskahús állítólag olyasmi, mint a nyúlhús.
2009. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
55%
Azt nem tudom de arra kíváncsi lennék neked milyen ízed van!!
2009. szept. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
93%
Kínában eszik őket, én nem kóstoltam, és nem is olvastam még többet erről, milyen íze lehet. Egyelőre nem is érdekel. Mellesleg te biztosan nem tudod úgy elkészíteni, mint ők, szóval ha nem szereted az állataidat, inkább ajándékozd el. :-) A hazai kínai éttermekben szerintem nem szervíroznak ilyen ételt. A kérdés abból a szempontból nem hülyeség, hogy tényleg van, ahol eszik őket. Mi meg eszünk szarvasmarhát, Indiában pedig szent állat. Ez van, ezt így kell elfogadni, más kultúrák, más szokások.
2009. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

nem szántam viccnek csak gondolkoztam rajta meg kíváncsi vagyok rá.

Hát nem tudom még ezen nem gondolkoztam ,hogy milyen íze lehet az emberhúsnak

De ez szerintem nemfüggő..

Gondolom a nőknek jobb lehet a húsa mert ők úgy mondd nem dolgoznak annyit mint egy férfi..(általában)

nem tudom ,hogy a te melyik osztályba tartozol de szerintem az én húsom nem ízlene neked inkább a tiéd nekem, ezt csak abból gondolom amit előző mondatomba leírtam.

2009. szept. 24. 15:10
 8/47 anonim válasza:
45%
Sürgősen ajándékozd el az állataidat! Ne haragudj, de szerintem ilyenen egy állattartó ember nem gondolkodik.
2009. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Kaptam őket ezelőtt 3éve nem én akartam:S Csak mivel egyke vagyok szüleim úgy gondolták ,hogy legyen valamim akivel tudok játszani, de valahogy nem ragaszkodok hozzájuk.
2009. szept. 24. 15:29
 10/47 anonim ***** válasza:
69%

"De ez szerintem nemfüggő..

Gondolom a nőknek jobb lehet a húsa mert ők úgy mondd nem dolgoznak annyit mint egy férfi..(általában)"


Hát ez egy nagy hülyeség volt, amit leírtál. Te mégis mennyit dolgozol "férfi" létedre, ha 3 éve még a szüleid játszópajtásnak vettek neked kutyát, macskát? Olyan nagy munkatapasztalatod akkor nemigen lehet. Az azért értékelendő, hogy megtűröd magad mellett ennyi éve szerencsétlen állatokat, és még nem tetted el láb alól egyiket sem, szimplán mert nem kedveled. De inkább tényleg keress valakit, akinek odaajándékozhatod az állatokat. A szüleidnek pedig mond meg, hogy inkább valami másssal lepjenek meg, ha szórakoztatni akarnak. Már bocs, hogy ilyeneket írok, de engem (mivel én imádom az állatokat) ez a kijelentésed, hogy nem nagyon kedveled őket, hát kicsit kiakasztott.

2009. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!