Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az embereket miért nem érdekli...

Az embereket miért nem érdeklik az állatok?

Figyelt kérdés

Szerintem szörnyű, amit az állatokkal tesznek. Miért van az, hogy rengeteg embert hidegen hagy mindez? Láttam egyszer egy videót (azóra többet is), arról, hogy hogyan "tartják" a csirkéket egy ilyen üzemben. Azóta segíteni próbálok, és lehet, hogy egyenlőre nem tudok sokat tenni, de legalább MEGPRÓBÁLOM. Viszont már beszéltem erről más embereknek is, néhányuk csak a vállát vonogatta, hogy úgysem lesz semmi változás, meg húst muszáj enni stb.

És bundát muszáj hordani? Muszáj fizetni azért, hogy lássuk az állatokat egy cirkuszban, ahol az előadás előtt kínozták őket, azért, hogy pár trükköt bemutassanak? Szerintem nem. Vagy én értek rosszul valamit?


2009. szept. 28. 00:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szívemből szóltál!
2009. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
7:26-osnak, nem az éhező gyerekekre gondoltam. Egyébként minden éhező gyereknek van 1 db ember anyja és apja.Tessék talán felelősen gondolkodni ezeknek az embereknek, és nem tucatra szülni a gyerekeket, akik aztán majd éheznek, és majd "segít valaki" alapon gondolkodni. Lehet szabályozni a születést, lehet dolgozni és beosztani azt amink van. Viszont egy állat nem tud elmenni dolgozni, születéstszabályozni....stb, az állat ránk van utalva, emberekre. Hangsúlyozom: EMBEREK-re, nem ilyen önző dögökre, mint némeliyk hozzászóló. Igenis meg kell menteni minden állatot, mert joguk van a boldog kis életükhöz!!!!!!
2009. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Istenem úgy sírtam mikorben elolvastam mindenkinek a hozzászólását, szinte zokogtam. Aki állatot kínoz annak ugyanazt kívánom mint amit ő tett az állattal.
2009. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!