Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez? Milyen állat?

Mi lehetett ez? Milyen állat?

Figyelt kérdés
Hirtelen nem is tudom melyik kategóriába írjam, mindegy is. Szóval, most éjjel fél 3-kor egy visító, sípoló hangot hallok az ablakom előtt lévő kis farakás felől. Olyan mint valamilyen kis állatot éppen egy ragadozó gyilkol. Pl. tök olyan volt az a hang mint egy bébi nyúlnak mikor visít. Mi nyúltenyésztők vagyunk és mikor még pici a nyuszi úgy visítanak, hogy nem igaz, mikor megijednek, félnek. Gyorsan kikiabálok az ablakon, hogy SICC! Erre valami gyorsan elszalad, gondolom egy macska, mert mi más lehetne. Gyorsan kimegyek megnézni, mi lehetett az az állat ami visított, nehogy valamelyik kis nyúl legyen, mert esetleg kiszökött és egy macska meg akarta fogni. Hívtam a kutyámat is, mert az meg megkeresi az állatokat, ha mondom neki KERESD és mutatom is hogy ott. A kutya jelzett is hogy ott van valami a farakás alatt, erősen figyelt és nem mozdult onnan. Kicsit megmozgattam ott a dolgokat és hallom, hogy valami mozgolódik is ott, de nem láttam. Megnéztem a nyuszijainkat, de mindenhol megvoltak a kicsik, szóval biztos nem az egyik kis nyulunk volt az. De akkor milyen állat lehetett ami még így tud visítani? Budapesten kertes házban lakunk, olyan sokféle vadállat nincs erre. Nagyon nem hagy nyugodni ez a dolog!

2013. júl. 16. 03:19
 1/9 anonim ***** válasza:
bagoly?
2013. júl. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sün, menyét?
2013. júl. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bagolyfiókának hasonló hangja van, de a leírásod alapján nem bagolyról lehet szó...
2013. júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztosan patkány,valami megfogta,vagy meg akarta fogni.
2013. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Süni nem lehet, az nem visít, egyszerűen összegömbölyödik veszélyben. Menyét nincs erre felé. Baglyokat sokat látni felénk, ezért bagolyfiókára én is gondoltam, bár fogalmam sincs hogyan kerülhetett volna oda. Lehet, hogy tényleg patkány volt, egyik évben voltak itt és lehet megint megjelennek.
2013. júl. 16. 21:26
 6/9 Fannyika98 válasza:
40%
Rossz hírem van számodra: Ez egy vérmajom nagyon veszélyes főleg a sikító muskátlikra!!!! TROLOLO
2013. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is mondasz hülyeséget, én is épp most gondolkodtam el rajta, hogy pont az lehet xD Ha megtalálom hozzád küldöm xDD
2013. júl. 22. 00:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Mar hogyne visitana a sun?! Olyan hangja van a sunnek hogy ne tudd meg! Tudom nem nezned ki belole.... Am tuti roka volt... Kis roka. Nagyon magas hangja van a kölyköknek .
2015. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vikkancs 23 válasza:

Itt van tessék :

[link]

Vannak ilyenek is

Ha már farakás alatt...

2017. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!