Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elérni, hogy egy...

Hogyan lehet elérni, hogy egy nyest ne a mi kertünket/padlásunkat tekintse otthonának, hanem valami, lehetőleg minél távolabbi helyet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 21:10
 1/3 ceri válasza:

Mért mi baj van vele? Bár a padlás azért egy kicsit túlzás, de én inkább örülnék. Attól függ milyen helyen laksz. Ha vannak melléképületek oda engedném.


Lassan minden állat élőhelyét elvesszük, és marad a beton.

2009. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk laktak a padláson egy évig, nem nagyon zavartak. Éjjel tudtak nagy rumlit csinálni, de csak néha, aztán egyszer csak elköltöztek maguktól.


Hogy válaszoljak is a kérdésedre: jobb nem jut eszembe, mint az infrahangos riasztó. De csak akkor, ha nincs háziállatotok.

2009. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy semmi bajom nem lenne vele, de hétvégén kijátszotta a házőrzőt. A péntek éjjel mérlege szerint 23 tojó mínusz. Kettő maradt életben, azok azóta rettegnek, látszik rajtuk, hogy remegnek a félelemtől szegények... Ráadásul a 21 vérbe fagyott, lefejezett tetem sem volt felejthető látvány, ami szombat reggel fogadta a családot. Azt nem értem, hogy miért ölte le a többit is, ha elvitt kettőt magával vacsorának? Korábban próbálkoztunk rádióhullámokkal, de valószínűleg hozzászokhatott... Mivel lehetne még távol tartani?
2009. nov. 23. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!