Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti milyen kisállatokat tartoto...

Ti milyen kisállatokat tartotok / tartanátok otthon?

Figyelt kérdés
Nos elég sokat gondolkoztunk, szóba jöttek már halak, gekkók, csótányok, teknősök, még imádkozósáskák is de nem tudunk dönteni. Többen lakunk, így mindenképpen valami csöndes, nagy odafigyelést nem igénylő állatka kellene, de azért mégis barátságos, és gyerekbarát legyen. Van egy 40x30 körüli akvárium. Körülbelül 5-6 ezer forintot szánnánk rá.
2013. dec. 21. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Tengerimalac vagy hörcsög.
2013. dec. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A hörcsög az jó lenne, de nem baj, hogy nem ketrec van, hanem akvárium? (Bár legalább nem szórna ki semmit)
2013. dec. 21. 00:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk kígyóink vannak.
2013. dec. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nekem a tarantulla is megfelelne, sőt még a csótányok is, de anyám szerintem visítva rohanna ki a szobából, ugyanis a nappaliban lenne. :D
2013. dec. 21. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem baj a hörinek, hogy ketreced van, sőt! Az enyém imádja, föl le mászkál a rácson. Ha lehet, emelete is legyen.

Sokkal kedvesebb, amióta nem akváriumban él.

2013. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem volt papagájom, nyulam, 3 dzsungáriai törpehörcsögöm, amelyek közül most 1 él =)
2014. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Outlast Battlefield válasza:

szerintem is jó ötlet a madárpók. mondd anyukádnak, hogy ez csak egy sztereotípia, hogy marnak meg minden. tény, hogy van mérgük de: 1. ez nem veszélyes az emberre (európában még nem regisztráltak súlyos vagy halálos esetet. forrás: wikipédia) 2. mivel a méreg lassan termelődik, ezért csak legvégső esetben használja védekezéskor, mivel zsákmányszerzéshez fontosabb :)

ja és nagyon olcsó, könnyen tartható

2014. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!