Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti melyiket szeretitek jobban?...

Szikszaika14 kérdése:

Ti melyiket szeretitek jobban? Kutyát vagy a macskát?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 10:09
1 2
 1/16 anonim válasza:
68%
én a kutyát jobban szeretem mert hűségesebb állat de nagyon sok figyelmet igényel törődést és gondozást jóval többet mint a macska a macskát inkább olyan emberek választják akik szeretnének állatot de nem igazán van idejük a gondozására.
2014. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
36%
Mindenképp a kutya sokkal hűségesebb és nem kóborol el naponta!
2014. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kutya.
2014. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ha a sajátom akkor mindegy
2014. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
én mind a 2 ért odavagyok :D
2014. júl. 1. 10:26
 6/16 anonim válasza:
100%
macska
2014. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Nekünk kutyánk van. Az egy olyan állat amelyik jobban ismer téged saját magadnál. Minden apró rezdülésedet érti. Próbáltam macskát, de nem mentem vele semmire. Szegény még azt sem értette meg, ha hívtam magamhoz. A kutyám szól ha valahol égve marad a villany, vagy nyitva marad az ablak és úgy mennék el dolgozni, a kutyámmal tudok együtt játszani. Ha kisbabád van, akkor pl. gondolni kell a macskák által terjesztett betegségekre, st. A kutyám rengeteg örömet szerez. Jó, le kell vinni jeges esőben is ha esetleg kakilni kell neki váratlanul, de legalább szól. A macska nem tudom, hogy szól-e? Az "őriz-véd" parancsra őriz és véd. Nem tudom a macska megcsinálja-e ezeket, de én is adok a kutyának és ő is jó hozzám. Mondjuk megértem a macskásokat is, kinek ez - kinek az.
2014. júl. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hát igen :)
2014. júl. 1. 10:33
 9/16 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt szeretem, de inkább macskát tartanék. A kutyákkal többet kell foglalkozni, hóban-fagyban-esőben kivinni, sétálni vele. Van aki lusta erre, annak nem való, én is csak úgy tartanék kutyát, ha ezeket biztosítani tudnám neki.

Volt kutyánk is, cicánk is, mindkettő hallgatott a nevére, jöttek ha hívtuk őket, szóltak ha ki kellett menniük. Összehasonlítani a kettőt nem tudnám, mindegyik állat mást ad.

2014. júl. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
értem :)
2014. júl. 1. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!