Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A Kutyákat vagy a Macskákat...

A Kutyákat vagy a Macskákat szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

Csak annyit mondjatok, hogy melyiket és miért.

De senkit se kritizáljatok!!!!


2014. aug. 18. 23:07
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
why not both?
2014. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem bírok dönteni...lehet, hogy a kutyákat, mert jobban kijövök velük és jobban illene hozzám...De van egy tündéri cicusom

és a világért se tudnék Tőle megválni és a lehető legjobb a kapcsolat köztünk. Igazi cica-gazdi barátság :)

Szóval én mindkettőre szavazok...

2014. aug. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
A kutyákat. Azért mert a macska az elmegy amikor pl.egy kutya a házhoz jön. Volt egy macska aki úgy odajött a házhoz ott volt csomó ideig de amikor vettünk egy kutyát elment.
2014. aug. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
23.. Nem tudom, hogy te halottal e arrol, hogy a macskakba bincs meg a kutya vere elleni 'gen'. Szoval ha egyszer megharapja a kutya a macskat, akkor az max egyszer eli tul. A masodik mar halalos, szoval teljesen jogosan menekul...
2014. aug. 22. 19:13
 25/27 anonim ***** válasza:
29%
kutyák felnéznek az emberre és a legjobb barátok, megértőek,intelligensek, higiénikusabbak és hűségesebbek a macskánál. Míg a macskák szó szerint lenézik az embert, hülyére veszik és kihasználják, tele van betegségekkel, bacikkal stb. nincs velük különösebb bajom de én kutyás vagyok.
2014. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
A kutyákat, mert azok szebbek okosabbak, barátságosabbak és hűségesebbek a macskáknál. De a cicákat is szeretem.
2014. szept. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Kutya de én minden állatot szeretek !!!!kutya!!
2016. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!