Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy kell nyulat vágni?

Hogy kell nyulat vágni?

Figyelt kérdés
Mire kell figyelni?Miben különbözik pl. a tyúkvágástól?
2008. aug. 9. 14:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
17%
De szemét vagy! Miért nem vágod le a kutyádat5 is meg a macskádat is?
2008. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:

Nem én akarom levágni,hanem az ismerősöm.

Egyébként evés céljára lenne.

Vagy te nem szoktál húst enni?

2008. aug. 9. 14:33
 3/65 anonim ***** válasza:
62%
Nem kutya és macskavágásban kértek tanácsot, és legfőképp nem tőled. Ha ilyen karakteres "állatvédő" vagy azt szemetezd le, aki húst eszik, (te biztos nem eszel) ne azt aki kérdez valamit.
2008. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim válasza:
23%
szerintem se vágd le a nyulat (az ismerősöd se). Engedd szabadon, és a húst vedd meg a boltban. azt már úgyis levágták.
2008. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

utolsó válaszadó:engedje el,aztán üsse el az autó?

Van 1 rakás nyúla,azt mind engedje el???Nem pl.tyúk,ami tojik tojást,és van belőle haszon a húsán kívül...

Elég hülye válasz...

2008. aug. 9. 15:23
 6/65 anonim ***** válasza:
75%
3. válaszoló: és amit a boltban kapsz nyúlhúst, az nem nyúlból van? Azt nem vágják le ugyanúgy? Mi a különbség?
2008. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim válasza:
84%

Szia! Apukám is szokott nyulat vágni, én csak azt a részét tudom, hogy a hátsó lábainál fogva lelógatják, így a nyúl egy idő után nem kapálózik, elengedi magát. És akkor tenyér-éllel tarkón kell vágni olyan erősen, hogy eltörjön a gerince. Apukám nem mert soha kicsit ütni, mert félt, hogy nem pusztul el egyből az állat, úgyhogy egy deszkával vágott oda neki mindig, mert egy idő után fájt a keze :o). Uutána ugyanúgy a hátsó lábainál fogva felkötik, hosszában felvágják a bőrét, és megnyúzzák. Általában nagyon szépen lejön a bőre.

A továbbiakat sajna nem tudom...Sok sikert, fincsi sültnyuszi-evést!!

2008. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
83%
Először fejbe kell vágni, amitől gyorsan meghal és alig érez fájdalmat. Ezután a nyakát elvágni és megvárni, amíg kifolyik a vére. Ezután a 2 hátsó lábát szétfeszítve felkötni valahova, majd le kell húzni a bundáját, azaz megnyúzni. Ezután már 'csak' ki kell belezni és feldarabolni. Ügyelj nagyon a higiéniára! Mi is tenyésztettünk nyulakat és nem megoldás a szabadon engedés vagy hasonlók, hiszen a nyulakat legfőkébb a húsukért tenyésztik.
2008. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
83%
Az utolsó 2 válasz tényleg jó volt és a kérdésre válaszolt, én is ugyanezeket írtam volna, úgyhogy nem írom le mégegyszer. Sok sikert!
2008. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm azokat a válaszokat,amelyek válaszolnak a kérdésemre!
2008. aug. 9. 15:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!