Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A társasházi felső szomszéd...

A társasházi felső szomszéd kutyája állandóan az bejárati ajtó elé pisil. Gazdáját nem érdekli, az ő ajtaja elé nem csinál ilyet. Hogy tudnám a kutyát erről leszoktatni?

Figyelt kérdés

Jobban értés kedvéért: külső lépcsőház van, a kutya a közös kertben játszhat.

Van rá valamilyen módszer, vagy hívjam a sintért?


2014. okt. 20. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet kapni kutyariasztó elszoktató sprayt, ezzel fújd be a bejárati ajtód elejét, lábtörlőt.
2014. okt. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, hol lehet ilyet beszerezni? Állatboltban?

Találtam a neten kutyariasztó szpréket, de azokat inkább önvédelmi céllal árusították.

2014. okt. 20. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Kisállat kereskedésben van ilyen spré, amivel pl ha lefújják az ágyat, akkor a kutya nem fog felmenni az ágyra.

Az a leszoktató, vagy amit írnak fent az.

2014. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a gazdájával beszélnék erről. Az ajtó a te tulajdonod, a kutyáért pedig ő felelős.

Nem tudom, hogy milyen termetű kutyáról van szó, de ha fel lehet venni, akkor megkérném a gazdáját, hogy amikor az ajtótok előtt mennek el, akkor vegye fel a kutyát.

2019. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!