Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért vannak a házunk körül...

Miért vannak a házunk körül szarvasbogarak?

Figyelt kérdés
Már jó pár szarvasbogarat láttam a házunk tájékán, nagyjából egyforma méretűeket, amelyek még nincsenek teljesen méretükre kifejlődve. Mi vonzza őket ide?
2008. aug. 24. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
tölgyfák, gesztenyefák nincsenek a környéken? Régi fa játékok vannak az udvaron? Régi kissé omladozó falu téglaházban laksz? Én ezekre gondoltam így elsőre, mert az előző házunknál ezek voltak, és ott is voltak szarvasbogarak. A mostaninál már nincsenek.
2008. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Régi házban lakunk, de nincs rossz állapotban, már túlvagyunk a felújítás nehezén. Köszönöm a válaszod.
2008. aug. 25. 13:01
 3/3 anonim válasza:
Nálunk is szoktak lenni szarvasbogarak az udvaron lévő körtefán...Szerintem is gesztenye,tölgy,körte ilyen fákra mennek.
2008. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!