Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek befér-e egy...

Szerintetek befér-e egy átlagos ló a metróba (180-200cm közötti) ha lehajolnak? :S És tud-e a lépcsőn menni, fel/le?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 13:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

lovat akarsz szállítani a metrón? :O

szerintem ilyet nem lehet...

az ellenőr tuti nem enged le, 100% :D

és a mozgólépcsőn hogy álljon meg szegény? még magába a járműbe esetleg befér...de akkor is,remélem nem gondoltad komolyan az ötletedet és csak elméleti a kérdés:D

2010. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg bele, egy átlag ló 160-165cm körüli marmagasságú. A lépcső viszont komoly gyakorlást igényel, és veszélyes is egy lónak, szóval ott valszeg bukna a dolog.
2010. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%

Első... ennyire korlátolt nem lehetsz, nem azt mondta hogy lovat akar szállítani a metrón, nem tudsz olvasni? ahelyett hogy a kérdésre válaszolnál, sokat beszélsz, de semmit nem mondasz :)


Szerintem befér, mert simán van 2 méter egy metrókocsi belmagassága, az meg hogy mozgólépcsőn/lépcsőn menjen, szerintem kizárt dolog.

2010. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!:D

Csak fogadás alapján tettem fel a kérdést és ha ténleg befér a ló a metróba!Akkor NYERTEM!Köszike:D:D:D

És szerintem sok gyakorlással letudna menni a ló a lépcsőn!:D:D:D

2010. febr. 13. 14:18
 5/19 A kérdező kommentje:
Juuuuj!Ténleg elfelejtettem!!!A lényege az egésznek az hogy úgy be-e férne ha énis rajta ülök!??????????
2010. febr. 13. 14:20
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha te is lehajolsz akkor befértéek?! :D
2010. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
:D Igen igen énis úgy gondoltam!Vicces lenne ha én nem hajolnék le!(csúnya baleset lenne belöle)XDXDXD;)Köszönöm válaszod:D
2010. febr. 13. 17:41
 8/19 anonim ***** válasza:

Elfér.

Nem lehet kényelmes, de egy próbát megér.


A lépcső az tényleg gáz.


a mozgólépcsőt meg felejtsd el lóval, nagyon meredek.

2010. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a válaszodat sokat segitettél vele!Kár hogy "nem tud" lépcsőzni mert akkor a fogadásnak ezt a részét buktam!:(DE BEFÉR A METRÓBA!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D)
2010. febr. 15. 21:37
 10/19 anonim ***** válasza:

"sok gyakorlással letudna menni a ló a lépcsőn!"

:-) :-)

Csak nincs hol gyakorolni.

2010. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!