Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van egy kis időd? Akkor...

Van egy kis időd? Akkor kattints ide.

Figyelt kérdés

Nagyon sajnálom ezeket a menhelyne került kutyusokat, ezért rakom ide is fel a linküket. (Hátha valaki az itteni olvasgatás közben rátalál a kérdésemre, és pont beleszeret egy árva kiskutyusba! :))

[link]

[link]


2010. márc. 14. 08:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép gondolat (ugyhogy ne is töröljék a moderatorok :) )
2010. márc. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
hát remélem nem fogják. egy próbát megért.. azért gondoltam ide kiirni, mert ahogy látom, nagyon sokan olvasnak itt. :)
2010. márc. 14. 09:14
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne töröljék a moderátorok bár van itt pár "jószándékú" ember aki úgyis jelenteni fogja..:(
2010. márc. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
én nem fogom bocs hogy off-olok de valaki nem tud mopszlikat a menhelyen akármelyik jöhet lécccccccccccci
2010. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
13%

És mennyi árva gyerek van, akiket örökbe kellene fogadni, ott mindenki csak azt mondja, hogy nagyobb nem kell. Akkor kérdem én, melyik a fontosabb? Kutya vagy a gyermekek.

Nekem egyértelmű.

Lehet sokan nagyon szívtelennek tartanak, de olyan sok árva és beteg gyermek van, még rajtuk sem segítenek, ilyenkor ki a fenét érdekel az "árva" kutya?????

2010. márc. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül azon a két linken de ezeken kívül még van kismillió menhely és mopsz szóval érdemes jól körülnézni és nem úgy,hogy akármelyik jöhet..hisz a kutya egy élete végéig veled lesz ami néha nem kis idő:)
2010. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
09:20 a kutyáknak is van lelkük...szerintem egyformán fontosak az árva kutyák és az árva gyerekek. NINCS különbség. Ártatlan életek akiket menteni kell és nem egyiket a másik elé helyezni fontossági sorrendben
2010. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Mindketten éppen ugyanannyira fontosak!!

Ha valakinek nem lehet esetleg sajnálatos módon gyereke, biztos hogy örökbefogad valakit.:)

Manapság ha valaki kutyát szeretne, körbe sem néz a menhelyeken, hanem inkább megveszi szaporitótól a kölyköt...

A menhely meg egyre jobban csak tele van... :(

2010. márc. 14. 09:28
 9/26 A kérdező kommentje:
és szerintem ha valaki gyereket szeretne örökbefogadni, nem a neten kezdi a keresgélést..
2010. márc. 14. 09:31
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Az árva gyerekeket nem szabad összekeverni az árva kutyusokkal!!!!!!

Az árva gyerekeket NEM ALTATJÁK EL!

Az árván maradt gyerekeket általában örökbefogadják. Nagyon sok gyermektelen szülő éveket vár a lehetőségre, míg a kutyák felelőtlenségből szaporítás miatt kerülnek ilyen helyzetbe. A beteg gyerekeknek gyűjtenek (adó 1%-a), míg a "felesleges" állatok elaltatásra itéltettek.

Az állami otthonokban nevelt gyerekeknek vannak szüleik, akik büntetlenül eldobhatják őket, de az állam (most mindegy, hogy milyen színvonalon) köteles gondoskodni róluk. Az eldobott kutyák/macskák még kaphatnának egy lehetőséget, mert él nagyon sokan olyan egydülálló ember, aki szívesen megosztaná a magányát egy kedves "lakótárssal". Nagyon helyesen tetted, hogy megmutattad ezeket a szeretetre méltó, gazdira váró állatokat.

Te egy nagyon jó EMBER vagy:)

2010. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!