Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kis kutyánk most a napokban...

Dr.Laczi kérdése:

A kis kutyánk most a napokban azt csinálja hogy a párom hasához bújik állandóan. Miért teszi ezt Jelezni akar valamit valami betegséget?

Figyelt kérdés
2015. dec. 3. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
A párod várandós. Gratulálok!
2015. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Ne haragudj, de mit vársz? Hogy valaki megerősítse, hogy igen, a párodnak vastagbélrákja vagy gyomorfekélye van? Nem látunk bele, nem tudjuk, milyen az egészségi állapota, nem tudjuk, a kutya csinálta-e ezt korábban is, csak nem vettétek észre, vagy tényleg most szokott rá, nem ismerjük a kutyát... Ha aggódtok, menjen el orvoshoz, ennyi.


A kutyáknak mindenki hajlamos hatodik érzéket tulajdonítani, de az esetek 90%-ában szerintem ez utólagos belemagyarázás. Tegyük fel, hogy tényleg mondjuk terhes a párod. A kutya ebből mit érezhet (ha még az anya maga sem tudja)? Hogy megváltozott a testszaga a hormonok miatt. Nem tudja, ez mit jelent, de megváltozott. De arról, hogy a hasában egy milliméteres kis csíra növekszik, arról honnan lenne fogalma?! Esetleg azt tudnám elképzelni, hogy ha valami gyulladás lenne a hasában, akkor a meleg miatt szívesebben bújna hozzá, de ha egy hasüregi gyulladás már kívülről is érződik, akkor hidd el, azt már észrevettétek volna.

2015. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kiskutyánk a mellemet szaglászta mint ha idegen kutyát érezne, közben semmi nem volt...2 hétre rá kiderült , hogy várandós vagyok..
2015. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!