Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vajon jól tettem, hogy egy...

Vajon jól tettem, hogy egy szétroncsolódott potrohú lódarazsat kloroformgőzzel átszenderítettem a másvilágra, hogy ne szenvedjen tovább?

Figyelt kérdés
2008. szept. 18. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Jól tetted, meggyógyítani tuti nem tudtad volna.
2008. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Még szép! Bár egyszerűbb lett volna eltaposni. A többit is nyírd ki, nagyon elszaporodtak a rohadékok.
2008. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Jól tetted, neki csak szenvedés lett volna az a pár óra ameddig ő hánykolódott volna a földön tehetetlenül...

Ha találsz beteg lódarazsat, vagy bármilyen más rovart, akkor nyugodtan megteheted velük is, hisz ezzel csak segítessz. Lehet, hogy morbidul hangzik, de így van.

2008. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
úúúúúúú,de durva:)
2008. szept. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
56%
egy lódarázs?azért minek aggódni szerintem ha ráugrassz meg is ölöd és még pénzbe se kerül az egyik barátom egy lódarázs miatt majdnem meghalt ugyhogy ne legyen nekem senki jótétemény bácsi
2008. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? :S pfffff
2008. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ennek mi köze a témához?

Ha azért kérdezed, mert azt gondolod, hogy egy felelőtlen kölyök vagyok, aki valahonnan szerzett kloroformot, és most direkt kísérletezik mindenféle állaton, akkor megnyugodhatsz, én már régebbi motoros vagyok. Állatbarát, és saját magam állítottam elő egy kisebb mennyiséget egy kísérlet kapcsán, nem illegálisan jutottam hozzá. A szer veszélyeivel is tisztában vagyok!

Abban lehet igazság, hogy a kérdést talán az "erkölcsi" rovatban kellett volna kiírnom (ha van ilyen), mert az érdekelt, hogy az emberek mit gondolnak erről, ők hogyan állnának hozzá a helyzethez.

2008. szept. 22. 18:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen jol tetted. Bar, a agyontaposas is legalabb annyira mukodo, es humanus.
2008. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen jol tetted, én is ezt tettem volna vagy eltaposom ne szenvedjen szegény! Egyetértek veled.
2008. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Taposd el az összeset, mert halálosak az emberre! Ne sajnáld ők se sajnálnának téged.
2009. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!