Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnak az állatorvosok...

Mit csinálnak az állatorvosok a halott állatokkal?

Figyelt kérdés
Mikor meghalt a nyuszink, ott hagytuk a testét, mert nincs lehetőségünk eltemetni. Akkor elég zaklatott voltam, eszembe se jutott megkérdezni, de azóta is foglalkoztat, hogy ők mit csinálnak velük? Hova vitetik? Mi történik velük?
2017. jan. 12. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem veszélyeshulladékként kezelik és elvitetik egy olyan céggel ami veszélyeshulladékmegsemmisítéssel foglalkozik.
2017. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Donald J. Trump ***** válasza:
89%
Feldolgozzák - fehérjéből mezőgazdaságban használt táp készül, zsírból pedig technikai zsír, ami egyrészt szintén mehet tápokba vagy alapanyagként különféle zöld ipari kenőanyagokba.
2017. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 10 deka farhát ***** válasza:
2017. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol elégetik, mikor vittem egy patkányom kérdezte a doki megseemisítsék-e, mondtam igen, gondoltam elégetik. Aztán lessett nekem valami. Sok állatorvosnál van egy fura szag, nem lehet leírni, aki volt már ott érezte, eleinte azthittem fertőtlenítő de a sulimban az üvegesek és fazekasok miatt van egy égetőterem 3 kemencével, egyszer bementem mikor a 3-ból 2 kemence is ment, olyan jó 800-1000 fok környékén és megjegyeztem hogy "hm, olyan szag van mint az állatorvosnál szokott lenni" és akkor leesett a tantusz hogy az a krematórium szaga. Hát szép élmény volt rájönni. Szóval van ahol háznál égetik. De olyan hely is van ahol ha fizetsz a hamvakat urnában visszakapod.
2017. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elviszik általában egy erre speciálisan kialakított telepre, általában a sintérhez, akik elégetik a tetemet. De nagyon drága!
2017. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!