Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Előre elnézést a kategóriáért,...

Piriiiii kérdése:

Előre elnézést a kategóriáért, de nem volt jobb ötletem. Flamingó virágom van és elszárad, megkopaszodik, miért? És mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A születésnapomra kaptam kb két hete, akkor volt rajta 1-2 virág. A nővéremnél hagytam pár napra, majd amikor elmentem érte, a szirmok már száradtak el. Hazahoztam magamhoz, figyeltem rá, mert szeretem a növényeket, utánanéztem, mi kell neki, locsolgattam, nem öntöttem túl, de mikor már száraz volt a föld egy kicsit, locsoltam, áttöröltem a leveleit is. Nem voltam itthon 1-2 napig, most nézem, hogy már a levelei is száradnak, elhullanak, mintha kopaszodna, ritkulna. Miért és mit tegyek? :(
2017. jan. 15. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt biztosan jobb választ kapsz, mint a találgatás:

[link]

Megtudod azt is, mit kéne másképp és jobban csinálnod.

2017. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Hazahoztam magamhoz, figyeltem rá, mert szeretem a növényeket, utánanéztem, mi kell neki..."

De köszi.

2017. jan. 15. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!