Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatbarátok! Ti miért szereti...

Állatbarátok! Ti miért szeretitek az állatokat?

Figyelt kérdés
Én is nagyon szeretem őket, és egy halom okot fel tudnék sorolni, de kíváncsi vagyok mások indokaira is.

2017. jan. 17. 19:55
 1/6 anonim válasza:
100%
Mivel nem olyan okos mint az ember tehàt nem tud kinevetni(kivètel a hièna)kicsùfolni,ordibàlni veled fenyegetni,megalàzni,megszègyeníteni,hazudni,nagykèpűsködni,kiközösíteni,bunkò lenni mint az ember ìgy szerethetőbbek mint az ember.Valòjàban lehet hogy nem is olyan àrtatlanok de mivel nem tud olyan aljas dolgokat csinàlni mint az ember ìgy hozzàjuk több kedvūnk van pl egy rossz nap utàn megölelni,menedèket talàlni.Nèhànyuk szebb is mint az ember ès èdesebb,èrdekesebb ezèrt.
2017. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi az hogy nem tud kinevetni,csúfolni?Az én szarkám állandóan k***anyáz :D,nem tudom honnén szedte,de mulis
2017. jan. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Ez közhelyes lesz de mert olyannak szeretnek aki vagy. Lehetsz vékony, kövér, gazdag, szegény, szép, csúnya, rocker, plázacica, akármilyen idióta, nem ítélkeznek fölötted és amíg kedves vagy velük szeretnek, ilyet nagyon kevés embertől látni.

Két féle állatunk van, az egyik a patkány, nagyon intelligens, szórakoztató, érdekli minden, az ember is, a másik a tengerimalac, arra mondtam egyszer hogy "ez a leg értelmetlenebb baromság amit ember kitalálhat.... 20-at kérek belőle" olyan kis értelmetlen de vicces, ahogy jár, amilyen kócos, ahogy néz, az egész állat egy nagy szőrös krumpli aki az arcodba visít ha meghallja hogy a hűtő felé jársz, olyan idióta állat hogy nem lehet nem szeretni :D

2017. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még! :)
2017. jan. 18. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor a teknőseim mászkálnak, néha eszembe jut, hogy olyan krokodilszerűek:-D

Amúgy nem nagyon tudom szavakba önteni, de olyan lenyűgözőek az állatok. Egyszerűen nem lehet nem szeretni őket:)

2017. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bennük nincs gonoszság, az emberekkel ellentétben. Imádom őket bár van amitől írtózok, pl.kígyok, de őket sem utálom, csak nem bírnák hozzá érni, a cicák a fő kedvenceim:)
2017. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!