Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan jobb levágni a disznót,...

Hogyan jobb levágni a disznót, késsel vagy puskával?

Figyelt kérdés
és a puskával hová kell lőni pontosan?
2008. okt. 31. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Levagni csak kessel tudod. (Megolni puskaval is.) Szerintem kessel csinald.
2008. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
levágni igen hosszadalmas lenne puskával :)))))))
2008. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ennyire nem tudod, inkább hívj böllért, nehogy a disznó győzzön...
2008. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Keresztapum hentes, és ő árammal csinálja! Késsel elég érdekes lenne! :O
2008. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Én is azt javaslom, ha ennyire nem vagy otthon a témában, akkor bízd szakemberre. Jobban jár a disznó és te is.
2008. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te a disznóvágásra gondolsz, hát ma már nem szabad késsel megölni a disznót, vagy puskával vagy árammal engedélyezett. A két szeme közé kell lőni, de mindenképp olyan csinálja akinek van ebben gyakorlata mert könnyen rossz helyre lehet lőni. A disznóvágás elég nagy munka, van kifejezetten diszólövő puska.
2008. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
Szia! Én úgy tudom, hogy halántékon kell lőni, speciális disznólövővel (olyan, mint egy 30 cm-es cső), de biztos jó másfajta puskával is. Utnána a nyaki ütőeret el kell vágni, hogy kivérezzen. Jó munkát! :)
2008. okt. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Szia!Én a puskát javaslom mert az gyorsabb..a késnél még szenved!
2008. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

Próbáld meg puskával levágni a disznót.. :D Ja, ha lehet vedd fel videóra, mert kiváncsi vagyok, hogy szenvedsz vele. :P

Amúgy egyikkel sem, mert ez be van tiltva, tudom, Magyarországon nem divat a gondolkodás. Árammal lehet megölni a disznót (tudod, disznou, ammeik úúgy röffög, e!), de minek is magyarázom, VÁGD LE puskával ;)

Szerintem a kés az túl komplikált. Jó, persze Senkifalván ez a szokás! De, ha segítséget kérsz a böllértől, akkor meg van oldva az egész. Először csak figyeld, aztán később megpróbálkozhatsz vele. Nem olyan könnyű ám levágni egy disznót (főleg puskával).

Na, mindegy, ha a "vicces" részét kiveszed belőle, egész értelmesen elmondtam ;)

2008. okt. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
szerintem semmivel.:/
2010. jan. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!